Úgy emlegetik, hogy az év kihívása, melyben a Magyarországi Légimentésért Alapítvány is részt kívánt venni - írja lapunkhoz eljuttatott közleményében a szervezet.
- A „Jerusalema” című sláger kapcsán elindult örömtáncban való részvétellel köszönik meg az alapítvány - és a táncolók között két másik civil szervezet - tagjai az egészségügyben dolgozók erőn feletti munkáját! Észak és Nyugat egyszerre táncolt, hiszen a miskolci repülőtéren készült felvétellel egy időben a balatonfüredi bázis is csatlakozott a kezdeményezéshez. A táncról készült összeállításban a Légimentő Nonprofit Kft. minden légimentő bázisa (Budaörs, Balatonfüred, Sármellék, Pécs-Pogány, Szentes, Debrecen és Miskolc) egy-egy rövid videóüzenetben köszön el a 2020. évtől és kívánnak boldog újévet az országnak - írták.
Íme a videó:
Kedves videóban kívánnak boldogabb újévet a légimentők
Létrehozva
A szilveszteri videóval az év kihívásának nevezett akcióhoz csatlakozott a Magyarországi Légimentésért Alapítvány.
Ez is érdekelhet
Öt szettben dőlt el
Röplabda, TippmixPro férfi NB I Extraliga, negyeddöntő, 2. mérkőzés: nagy csatában nyertek a vendégek.
Púpos jövevény született az állatkertben
Újszülött kétpupú tevecsikó ismerkedik a világgal a Miskolci Állatkertben.
Nagycsütörtöktől tanszüneti menetrend lesz érvényes
A tavaszi szünettel összhangban, április 2-án (csütörtökön), valamint április 7-től április 10-ig (keddtől-péntekig) munkanapokon tanszüneti menetrend szerint közlekednek az MVK Zrt. járatai.
Bővülhet a parkolóhelyek száma az Avason
A lakosság véleményére kíváncsi Csöbör Katalin országgyűlési képviselő a városrészben tervezett fejlesztésekkel kapcsolatban.