Ugrás a tartalomra

A piros továbbra is tilos!

Létrehozva
Öt óra alatt kilenc járművezető hajtott tovább a jelzőlámpa tilos jelzése ellenére Miskolcon. A rendőrök mindegyikükkel szemben intézkedtek.

A közlekedési jelzőlámpa jelzéseinek a figyelmen kívül hagyása a legsúlyosabb szabályszegések közé tartozik, amelynek következménye tragikus is lehet.

Ezen lehetséges tragédiák megelőzésének érdekében a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztály járőrei rendszeresen célzott ellenőrzéseket tartanak, amelyre legutóbb február 3-án került sor.

A Miskolcon történt ellenőrzés során öt órán belül kilenc olyan gépjárművezetővel szemben kellett intézkedniük, akik a közlekedési jelzőlámpa tilos jelzését figyelmen kívül hagyva hajtottak tovább.

A rendőrök a szabályszegő autósokat megállították, és valamennyi gépjárművezetővel szemben 50.000 forint közigazgatási bírságot, illetve nyolc közúti közlekedési előéleti pontot szabtak ki.

Ez is érdekelhet

Miskolc Holding
Új cégvezető a Miskolc Holding élén
Miskolc
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése június 23-i ülésén döntött a Miskolc Holding Zrt. vezetését érintő személyi kérdésekről is.
Szennyeződés Szinván
Szinva-elszíneződés – lépett a Miskolci Városgazda is
MiskolcKörnyezetHavaria
Tájékoztatást adtak ki szerda délután a Szinva-patak elszíneződésével kapcsolatban.
Képgaléria
Szent Iván nap a Szépkorúak Házában
Boszorkányok lepték el a Szépkorúak Házát
MiskolcSzabadidő
Vidám Szent Iván napi mulatságot rendeztek a Szépkorúak Házának teraszán kedden, „tűzugrással”, virágfonat-készítéssel és karaokeval.
Miskolc polgármestere: tisztázni kell a felelősség kérdését a Szinva szennyeződése ügyében
MiskolcEgészségSzabadidőKörnyezet
A miskolciak joggal várják el, hogy megóvjuk a város természeti értékeit. Ennek megfelelően fogunk eljárni ebben az ügyben is – írta Tóth-Szántai József szerda délutáni posztjában.