Ugrás a tartalomra

Árad a Sajó és a Tisza, utakat kellett lezárni megyeszerte

Létrehozva
Egyes szakaszokon szünetel a kompátkelés, és utakat zártak le a Tisza és a Sajó áradása miatt – közölte az Útinform vasárnap a honlapján.

A közlemény szerint a Tisza felső szakaszán, Balsa és Kenézlő, Tímár és Zalkod, Tiszatardos és Tiszalök, Tiszadob és Tiszalúc, Tiszacsege és Ároktő, valamint a folyó középső szakaszán, Nagyrév és Tiszabög között nincs kompközlekedés.

A Sajó áradása miatt Borsod-Abaúj-Zemplén megyében vannak útlezárások: nem járható a 35-ös főút felől a Kesznyétenre vezető út, így Tiszaújvárosba csak 40 kilométeres kerülővel, a Kiscsécs-Köröm-Bőcs-Sajólád-Muhi-Nagycsécs-Tiszaújváros útvonalon lehet eljutni, és lezárták a 26-os főútról a Sajókazára vezető utat is - olvasható a közleményben.

(A külső kép illusztráció)

Ez is érdekelhet

A magyar költészet napja – Lillafüred
MiskolcKultúraSzabadidőBulvár
Miskolcon több évtizedes hagyománya van a költészetnapi ünnepségeknek, különböző módokon és formában tisztelgett már a város a magyar líra előtt.
A magyar nemzet javára esküdtek fel a szavazatszámláló bizottsági tagok
Miskolc
Szerdán és csütörtökön több mint ezer szavazatszámláló bizottsági tag és több száz póttag tett esküt a polgármester előtt, a Művészetek Házában.
Költészet a kukákon: különleges akcióval ünnepel a MiReHu
MiskolcKultúraSzabadidőBulvár
A MiReHu Nonprofit Kft. számára különösen fontos az idei év, hiszen 150 éves a miskolci hulladékszállítás.
Megújul a Szeder utca, Miskolc újraaszfaltozási programjának keretében
Miskolc
Komlóstetőre érkezett Miskolc útfelújítási programja, amelynek keretében több mint 1300 méteren, teljes egészében megújul a Szeder utca.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanács Támogatási Program
A Miskolc Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.