Ugrás a tartalomra

Találkozzunk a villamoson (is)!

Létrehozva
Az akció célja az, hogy a város első számú médiacége a korábbiaknál is hangsúlyosabban jelenjen meg a miskolciak előtt.

minap.hu, a Miskolci Napló és a Miskolc Televízió is megjelenik március 1-jétől a Miskolc Városi Közlekedési Zrt. 607-es számú Skoda villamosán. Hatvani Olivérnek, a lapunkat is kiadó MIKOM Nonprofit Kft. ügyvezetőjének elmondása szerint az akció célja az, hogy a város első számú médiacége a korábbiaknál is hangsúlyosabban jelenjen meg a miskolciak előtt. Mint mondta, „munkatársaink mindenhol ott vannak, minden fontos hírről beszámolnak, éppen ezért tartjuk fontosnak, hogy a városlakók is jobban megismerjék azokat, akik itt dolgoznak”. A szerelvényen megjelennek az idén 36 éves városi televízió arcai, Mag Dóra, Spilman Nóra és Budai Gábor is. „Gábor a mi Szellő Pistánk, a TV egyik, ha nem legrégebbi munkatársa, aki jól megtestesíti a szakmai rutint, a stabilitást és az állandóságot, míg a lányok a dinamizmust, a lendületet és a folyamatos megújulást jelképezik" – tette hozzá Hatvani Olivér.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Szalamanderen búcsúztak a végzős egyetemisták
Fáklyafényben búcsúztak az alma matertől a végzős egyetemisták
MiskolcOktatás
Van egy este minden évben, amikor Miskolc egy kicsit más arcát mutatja. Amikor a város utcáin fáklyák fénye lobban fel, régi diáknóták csendülnek fel, és a végzős hallgatók egy különleges hagyomány részeként búcsút vesznek egy életükre meghatározó időszaktól. Ez a szalamander.
Vízosztás
Ivóvízosztással és párakapukkal segít a miskolci önkormányzat
Miskolc
Nyakunkon a harmadfokú hőségriasztás.
Tovább fokozódik a kánikula
Miskolc
Ma meleg, holnap nagyon meleg lesz.
Forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról csütörtök reggel.