Ugrás a tartalomra

Libamájat hív vissza a forgalomból az egyik áruházlánc

Létrehozva
Minőségmegőrzési idő előtti romlás miatt libamájat hív vissza a forgalomból a Lidl - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az MTI-vel szerdán.


A tájékoztatás szerint az intézkedés a 180 grammos Regius Kézműves libamájra vonatkozik; a termékek minőségmegőrzési ideje 19.07.2021, 23.07.2021, 24.07.2021, és 25.07.2021.

A problémát a hűtőlánc megszakadása okozta a tájékoztatás szerint.     

A termékvisszahívás nem országos, több mint félszáz Lidl-üzletre vonatkozik, azonban fővárosi és dunántúli Lidl-üzleteket nem érint. Az érintettek listáját az áruházlánc internetes oldalán és Nébih-honlap aktualitások oldalán található termékvisszahívási listában lehet megtekinteni.  

Ez is érdekelhet

“Alkalmazkodni a megváltozott környezethez”
Miskolc
Az alpolgármester és a frakcióvezető lemondásáról kérdéztük Tóth-Szántai Józsefet, a város polgármesterét.
Mutatjuk, hogyan közelíthető meg az állatkert május 1-jén
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Ma is várja látogatóit a Miskolci Állatkert, kisvonat segít a feljutásban.
Ritó László lett a Macik másodedzője
MiskolcSport
Nem tévedtünk: igaznak bizonyult a hetekkel ezelőtt megírt információnk.
Ez is az egyház: családi nap, lelkészválasztás, bérmálás, Szűzanya hónapja
MiskolcEgyház
Májusra is számos közösségi és felemelő alkalmat ajánlanak a keresztény egyházak gyülekezetei.