Ugrás a tartalomra

Vágányzár lesz a Tiszai pályaudvar és Selyemrét között

Létrehozva
A villamospálya érintett szakaszán karbantartási munkálatokat végeznek, az utasokat villamospótló buszok szállítják majd a Selyemrét és a pályaudvar között. 
Kép

Május 7 és 9. között egész napos, május 10 és 14. között pedig az esti órákban lesz vágányzár a Tiszai pályaudvar és a Selyemrét megálló között – közölte szerkesztőségünkkel a Miskolc Városi Közlekedési Zrt. (MVK). 

A vágányzár miatt az utolsó, teljes villamospályán közlekedő 1-es villamos a Tiszai pályaudvarról 7-én 20:04-kor indul. Ezt követően az érintett szakaszon villamospótló autóbuszok fognak közlekedni, melyet a Tiszai pályaudvaron a 31-es autóbusz indulóhelyén lehet igénybe venni, a Selyemréten pedig a villamosmegállóban.
Az utolsó villamospótló május 9-én 23:05-kor, az első teljes szakaszon közlekedő villamos május 10-én 3:35-kor indul.

Május 10 és 14. között esténként 20:04-23:05 között az érintett szakaszon villamosok helyett villamospótló autóbuszok fognak közlekedni. Az utolsó villamos 20:04-kor, a vágányzár utáni első villamos pedig 03:35-kor indul.
 

Ez is érdekelhet

A Miskolc Holding Zrt. új vezetője Soós Attila
Változás a Miskolc Holding Zrt. vezetésében
Miskolc
Soós Attila távozik a Miskolc Holding Zrt. éléről: 2026. június 30-i hatállyal lemondott a Miskolc Holding Zrt. igazgatósági tagságáról - közölte a Miskolc Holding Zrt.
A Csengey-kertet színesítették ki az Avasi Gimnázium tanulói
MiskolcOktatásKultúra
Kortárs képzőművészek falfestményeit gondolták újra az Avasi Gimnázium diákjai és közben megszépítették a Csengey-kert betonkerítését.
Képgaléria
Vasgyári múltidéző
MiskolcKultúra
Filmnézés után a vasgyári utcák történeteit idézték fel.
Újabb alpaka bébi született a Baráthegyi Majorságban
Bébibumm a Baráthegyi Majorságban
Miskolc
Alig egy hónappal az idei első alpaka születése után újabb kis jövevény érkezett a Baráthegyi Majorságba - adta hírül a Szimbiózis Alapítvány.