Ugrás a tartalomra

Gyönyörű pipacsmező virágzott Miskolc és Szirma között

Létrehozva
Mindenki oda vágyott, csak hogy láthassa, vagy egy frenetikus fotót készíthessen róla. El is árasztották a közösségi médiafelületeket a fotósorozatok. Mielőtt felszántották volna a területet, Juhász Ákos kollégánk is megörökítette a gyönyörű mezőt – merüljenek el a látványában!
Preview Image
Pipacsmező Miskolc határában. | Juhász Ákos képgalériája

Ez is érdekelhet

Mancs szobor
Készül Lehoczki-Spider László szobra
Miskolc
Lehoczki-Spider László készülő egész alakos szobráról tartottak megbeszélést a Városházán.
Kibontanák a Szinvát, új belváros épülhet Miskolc szívében
Miskolc
Több mint 3,2 milliárd forintos európai uniós támogatásból újulhat meg Miskolc főtere. A fejlesztés egyik leglátványosabb eleme a Szinva patak kibontása és a vízfelület felszínre hozása lehet, de a tervek szerint a Szent István tér teljesen új arculatot kap.
A DAM-ot tervezték újra a miskolci diákok
A DAM-ot tervezték újra a miskolci diákok
MiskolcGazdaságOktatásTudományKörnyezet
Újragondolták a DAM területét. A diákoknak olyan modern várost kellett tervezniük, amely egyszerre fenntartható, technológiailag fejlett, gazdaságilag életképes és a lakók számára vonzó életteret biztosít.
191 éve született az utolsó magyar polihisztor
MiskolcTudomány
191 éve született Herman Ottó, hazánk és Miskolc egyik legnagyobb természettudósa.