Ugrás a tartalomra

Új albummal jelentkezik a miskolci gyökerű énekes

Létrehozva
Megérkezett Dzsúdló második nagylemeze.

A 'Szörnyeteg' című albumon 11 saját szerzemény szerepel, amelyekből a "Para", "Állat" és a "Miért ne" már korábban napvilágot látott. A lemezen közreműködött egy-egy dal erejéig Beck Zoli, Krúbi, illetve itt debütált Berta’Lami is. A  'Szörnyeteg' a bennünk rejtőző antropomorf alakokat engedi szabadjára, a végeredmény egy sokszínű, izgalmas nagylemez lett.

A pop előadó második lemeze, a 'Szörnyeteg' július 29-én látott napvilágot, bő egy évvel a bemutatkozó nagylemeze, a 'Fotofóbia' megjelenése után.

„A Fotofóbiához képest jóval kiforrottabb anyag lett a 'Szörnyeteg'. Mostanra érkeztünk meg, tapasztaltuk ki, hogy kik vagyunk, miben vagyunk jók, és hogy hányfelé tudunk nyúlni Tembóval. Sikerült levetkőzni minden szorongást, hogy bárkinek is megfeleljek a lemezzel, és el tudtam merülni abban, amit szeretek – zenélhettem." – mondta a második lemezéről Dzsúdló.

"Úgy érzem, hogy amit ezen a lemezen csinálunk, azt mi csináljuk a legjobban. Így képzelem el 2021-ben a popot, mint ami ez a lemez egyben.” - foglalta össze gondolatait az énekes.

Ez is érdekelhet

Útfelújítás az Avason
A Pattantyús és a Szeder utcában is dolgoznak
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról csütörtök reggel.
Fotók: Osztie Tibor
Miskolctapolca újra pörög: fesztiválok, éjszakai fürdőzések és a Barlangfürdő nagy visszatérése
MiskolcGasztroSzabadidő
Gasztronómiai fesztiválok, különleges esti fürdőzések, családi programok és a nyár legjobban várt pillanata: augusztus 20-án újra megnyitja kapuit a Barlangfürdő. A nyár hátralévő részében is egymást érik a rendezvények Miskolctapolcán.
Vasúti kocsikról fűrészeltek le fűtési lengőkábeleket
MiskolcBűnügy
Minősített lopás bűntette miatt emelt vádat a Miskolci Járási Ügyészség két férfi ellen, akik vasúti kocsikról fűrészeltek le fűtési lengőkábeleket, ezzel pedig több mint 11 millió forintos kárt okoztak – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-vel.
Képgaléria
Folytatódik a 3-as számú főút felújítása
Folytatódik: a 3-as főút felújításának új szakaszához érkeztünk - térképen, fotókon és videón mutatjuk
Miskolc
Folytatódik a 3. számú főút felújítása Miskolcon. Az elkövetkező napokban több helyen forgalomkorlátozásra és időszakos torlódásokra kell készülniük az autósoknak.