Ugrás a tartalomra

MIVÍZ: hibajavítás a Szilágyi Dezső u. és a Soltész Nagy Kálmán u. kereszteződésében pénteken

Létrehozva
A Miskolci Vízmű Kft. tájékoztatása szerint 2021. szeptember 24-én pénteken, délelőtt 10:00 és 11:00 óra között az említett kereszteződésében, – a Soltész Nagy Kálmán u. felé leágazó sávban – a zebra előtt található csapadékaknán burkolatjavítási munkálatokat végeznek a szakemberek.

A javítás idejére a Soltész Nagy Kálmán u. felé vezető leágazó sávot – Hejőcsaba irányából – lezárják. Ez idő alatt a gépjárművek a Szilágyi Dezső utcán tovább haladva a Balogh Ádám utca irányába, vagy az azt követő utcákon keresztül tudják majd megközelíteni a Soltész Nagy Kálmán útvonalát. A terelés a Soltész Nagy Kálmán u. irányából érkező gépjárműveket nem érinti.

Az érintett lakók és az arra közlekedők szíves türelmét és megértését kéri a MIVÍZ Kft.

Borítókép: Illusztráció; MiNap.hu-archív; Juhász Ákos

Ez is érdekelhet

Újabb Lidl épülhet Miskolcon
MiskolcGazdaság
Hollósy András szerdára ígérte az új miskolci üzlettel kapcsolatos részleteket.
Űrtechnológia a Zenepalotában
MiskolcKultúra
Bartók Béla lelkének hét ajtaján léphettek be, akik elmentek a Zeneművészeti Szakgimnázium Orgona+ sorozatának legutóbbi eseményére. A sorozat célja, hogy felújíthassák az intézmény jövőre százéves orgonáját. Flach Antal szervezővel beszélgettünk.
Napsütés időjárás indito. Fotó: Osztie Tibor
A hét utolsó száraz napja áll előttünk
Miskolc
A csütörtök hajnalban ideérő hidegfront előtt még kiélvezhetjük a tavaszt.
Mutatjuk, mire készüljön a város útjain
Miskolc
A félsávos lezárások és útterelések szerda reggel is említésre méltóak.