Ugrás a tartalomra

Állati napot szervezett a MÁSA

Létrehozva
Vasárnap a Miskolci Állatsegítő Alapítvány (MÁSA) is megünnepelte az Állatok Világnapját. Vetélkedőkkel, kutyaszépségversennyel és elektromos autóval várták a kicsi és a nagy ebkedvelőket a MÁSA telephelyére.
Kép
Fotó: Mocsári László

Az esemény az állatok világnapjához kapcsolódott. A szokásossá vált kutyagolást a rókavakcinázás ideje alatt elrendelt ebzárlat miatt nem lehetett megtartani, ehelyett a látogatók - a meghívott vendégeknek köszönhetően kisemlősökkel, hüllőkkel és ízeltlábúakkal ismerkedhettek meg. A jó hangulatról DJ LuiBig gondoskodott.

Kép

A világnap alkalmából megválasztották a menhely legszebb kutyusát is. A környezettudatosság és természetvédelem jegyében a Mercedes Benz Miskolc a MÁSA telephelyére látogatóknak bepillantást engedett az elektromos autók világába. A versenyeken induló szerencsés nyertesek utazhattak egy "céleresztes" elektromos autóval.

Ez is érdekelhet

Él és virul a miskolci könnyűzene – tehetségkutatón taroltak a helyi fiatalok
MiskolcKultúraSzabadidő
A Tisztakosz első helyezést ért el a 13. Helyfoglaló Tehetségkutató miskolci döntőjén, míg a Lies zenekar énekes-gitárosa, Buksa Bálint különdíjjal térhetett haza. A verseny újabb lehetőségeket nyithat meg a két miskolci formáció előtt.
Az Avas mellett a belvárosban és Miskolc számos pontján dolgoznak az utakon
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról kedd reggel.
Véleményező munkacsoport jön létre az új miskolci jegyző kiválasztásához
Miskolc
A csoport létrehozását a polgármester kezdeményezte.