Ugrás a tartalomra

Kátyúzás: Perecesen és Diósgyőrön a sor

Létrehozva
Csütörtökön az Erenyő és Kondor Béla utcákon állítja helyre az útburkolatot a Városgazda. 

Mint arról korábban beszámoltunk: az elkövetkezendő napokban a város több pontján is kátyúznak a nonprofit cég munkatársai - így a vállalat továbbra is arra kéri a közlekedőket, hogy az úton dolgozók és a többi járművezető biztonsága érdekében tartsák be a munkavégzéssel érintett szakaszon érvényes forgalmi rendet. 
 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Ünnepi közgyűlés II.
Ünnepi közgyűlés: „Csak egy Miskolc van és ez mindannyiunk otthona”
Miskolc
A hagyományokhoz híven május 11-én Miskolc város napján, a város születésnapján Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata kitüntető címeket és díjakat adományozott a város kiválóságainak ünnepi közgyűlés keretében, a Miskolci Nemzeti Színházban.
Karbantartás a pályán, vágányzár a forgalmas vonalon
Miskolc
Május 12-14. között délelőtt az 1-es és 1A-s villamosok a Vasgyáron át közlekednek a Tiszai pályaudvar irányába.
Villamos- és buszvezetőt tüntetett ki az MVK
Miskolc
Május 11-e a Közlekedési Kultúra Napja, ez alkalomból a közlekedési vállalat igazgatója megköszönte minden munkatársnak a nap mint nap végzett felelősségteljes munkát, két sofőrt pedig kitüntetésben részesített.
Belekóstolhattak a szülői szerepbe
MiskolcBelföldOktatásBorsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Az országos csecsemő- és kisdedgondozó verseny megyei fordulóját hétfőn tartották a Miskolci Egyetem Ferenczi Sándor Egészségügyi Technikumban.