Ugrás a tartalomra

Zárva maradtak az ügynökakták

Létrehozva
LMP: 11 éve rejtegetik a kommunista ügynököket, a diktatúra fenntartóit
Kép
képforrás: Ervin Guth @ mecsekalja.com

- A Fidesz ma 24. alkalommal is leszavazta az ügynökakták megnyitását, immár 11 éve rejtegetik a kommunista ügynököket, a diktatúra fenntartóit - címmel adott ki közleményt az LMP.

Keresztes L. Lóránt, a párt frakcióvezetője aláírásával szignózott írás arról tájékoztat, hogy az Országgyűlés Törvényalkotási bizottságának fideszes többsége a mai napon, immár 24. alkalommal szavazta le az LMP törvényjavaslatát az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról.

- Mivel ebben az országgyűlési ciklusban nincs érdemi esély a törvényjavaslat elfogadtatására, kijelenthetjük, hogy a Fidesz elérte amit akart, és 12 éves kormányzása alatt sikeresen megvédte, rejtegette a kommunista rezsim besúgóit, ügynökeit és a besúgóhálózat irányítóit - fogalmazta meg a döntés kapcsán született ellenérzéseit Keresztes L. Lóránt, aki azt ígéri, hogy egy esetleges kormányváltás után nyilvánosságra fogják hozni az adatokat, mert - ahogy fogalmaz - ez történelmi elégtételt jelent az elnyomottaknak, a kommunista rendszer áldozatainak.

Ez is érdekelhet

„Az emberi nehézségekkel szemben nem maradhatok kívülálló”
Miskolc
Pro Urbe kitüntető címben részesült Grubert Roland, aki 15 éve vezeti a Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Szervezetét.
„Ez egy nagyon szép minisztérium” – gyorsinterjú Tóth Kinga Dóra államtitkárral
MiskolcBelföld
Tóth Kinga Dóra a szociális-, a család- és az idősügyért felel majd.
Az Office Dog Visit program első állomása a Miskolci Városháza volt.
Kutyás délelőtt lesz a Miskolc Holdingnál
Miskolc
Különleges programot szervez a Miskolc Holding május 21-én, csütörtökön az irodájában.
Fontos parlamenti bizottságokban kaptak szerepet a Tisza miskolci képviselői, Juhász Roland és Czipa András
MiskolcBelföldGazdaság
A Tisza Párt miskolci kötődésű országgyűlési képviselői, Juhász Roland és Czipa András fontos parlamenti bizottsági szerepeket kaptak, amelyek révén a térség gazdasági, jogalkotási és európai uniós érdekeinek képviseletét erősíthetik a következő időszakban.