Ugrás a tartalomra

Távozik a MIKOM ügyvezetője

Létrehozva
Hatvani Olivér 2020 novemberének elejétől irányította a lapunkat is kiadó céget.

Távozik a MIKOM Nonprofit Kft. ügyvezetője - tudatta szerdai közleményében a miskolci polgármesteri hivatal sajtóosztálya.

A Miskolci Naplót kiadó, a minap.hu-t és a Miskolc Televíziót üzemeltető MIKOM Nonprofit Kft. ügyvezetői tisztségét 2020. november 9-étől töltötte be Hatvani Olivér, aki 2022. január 11-én fejezte be munkásságát a Miskolc Holding Zrt. tulajdonában álló médiacégnél - áll az irományban.

Hangsúlyozzák, a Miskolc Holding Zrt. pályázatot hirdetett a megüresedett pozícióra. Átmenetileg – január 11-től egyelőre február 1-ig – díjazás nélkül Dukai Zoltán, a Miskolc Holding Zrt. vezérigazgatója látja el az ügyvezetői tevékenységet.  
- Hatvani Olivér a jövőben is Miskolc város fejlődését segíti, hamarosan a helyi sportélet területén folytatja munkáját - zárul a közlemény.    

Ez is érdekelhet

Csanyik-Majális 2
Vidámság, zene és családi élmények: jön a miskolci majális!
MiskolcKultúraÉletmódSzabadidőBalesetCelebhírek
Egésznapos ünnepi forgatag várja a látogatókat május elsején a Majális parkban. Mutatjuk a részletes programot!
Napsütés időjárás indito. Fotó: Osztie Tibor
Újabb történelmi érdekesség Miskolcról: a Miskolc név és eredete
Miskolc
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írást közöljük, helytörténeti érdekességekkel.
Peknyó László, a Miskolc Népkert Volán gárdájának edzője magyaráz. Fotó: magánarchívum
Tízszer csengettek a népkertiek
MiskolcSport
A 13. fordulóhoz érkezett a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei női kispályás labdarúgó-bajnokság, amelyet csökkentett pályaméreten rendeznek meg.
Különleges együttállást láthatunk hétfő este
MiskolcTudományKörnyezet
A Fiastyúk és a Hold együttállását csodálhatjuk meg, akár már kisebb kézitávcsővel is, április 20-án, napnyugta után körülbelül negyven perccel egészen holdnyugtáig, tiszta égbolt esetén.