Ugrás a tartalomra

Szombat éjszaka forgalomkorlátozás várható a Csabai kapuban

Létrehozva
A Miskolci Vízmű Kft. tájékoztatása szerint március 19-én (szombaton) az éjszakai órákban a Csabai kapu – Soltész Nagy Kálmán utca – Csabavezér út – tapolcai elágazás csomópontban csapadékakna és víznyelő javítást fognak végezni.

A karbantartás a Csabavezér út felől a Csabai kapura kanyarodó sávban található két csapadékaknát, valamint a területen található víznyelőt érinti. A munkálatok előreláthatólag vasárnap hajnalra fejeződnek be. A két aknát a javítást követően – három napra – vaslemezzel fedik le.
(Külső fotónk illusztráció.)

 

Ez is érdekelhet

IV. Szinva Örökség Kupa horgászverseny_BluePixel
Horgászversennyel és medertisztítással folytatódott az ötödik Szinva Örökség Napok
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Horgászversennyel és közösségi medertisztítással folytatódott szombaton az V. Szinva Örökség Napok programsorozata.
Képgaléria
II. JátszóTÉR fesztivál
Nagy játszótérré változott Miskolc
MiskolcSzabadidő
Családi programokkal, koncertekkel, játékokkal és kézműves foglalkozásokkal indult el szombaton a kétnapos miskolci fesztivál. A programok három helyszínen, a Művészetek Házában, az Avasi kilátónál és a Csengey-kertben várták a gyerekeket és a felnőtteket.
Ömlik a víz a csőből: vízszivárgás miatt bontották fel a Gofrizz előtti területet
Ömlik a víz a csőből: vízszivárgás miatt bontották fel a betont Miskolcon
Miskolc
Váratlan vízszivárgás történt Miskolcon. A Vologda utcában, a Gofrizz üzlet előtt a teraszt és a járdát is teljesen fel kellett bontani, miután meghibásodás történt a vízvezetéknél.
Szabó János, az utolsó céhbeli csizmadia Miskolcon
Szabó János, az utolsó céhbeli csizmadia Miskolcon
Miskolc
Több fővárosi újság is készített interjút Szabó Jánossal, az utolsó miskolci, még céhbeli csizmadiával. A valóságban azonban csak egy interjú készült 1925-ben, melyet kisebb-nagyobb módosításokkal a következő tíz évben több újság is átvett.