Ugrás a tartalomra

Változik a megengedett sebesség a Kiss Ernő utcában

Létrehozva
A közlekedők biztonságának növelése és a gyakori balesetek elkerülése érdekében szükségessé vált a forgalmirend változtatása a Kiss Ernő utcán.

A Miskolci Rendőrkapitányság javaslatára a Kiss Ernő utca Vasgyári utca és Thököly Imre utcai kereszteződések közötti útszakaszán a sebességhatár a jelenlegi 60 Km/h helyett 50 Km/h értékre módosul.

Az intézkedés célja, hogy a Kiss Ernő utca teljes szakaszán egységes sebességhatárt vezessenek be, hozzájárulva ezzel a balesetmegelőzéshez.

A sebességhatár módosítása az említett útszakaszon március 24. napjától lép életbe.

A közlekedésbiztonság javítása és a sebességkorlátok betartásának növelése érdekében a Kiss Ernő utca, Vasgyári utca és Thököly Imre utca kereszteződése közötti útszakaszon a jövőben TRAFIBOX fix sebességmérő készülék telepítése és beüzemelése is megvalósul.

 A gépjárművezetők  fokozottan figyeljenek a megváltozott sebességhatár betartására és a biztonságos közlekedésre.

 

Ez is érdekelhet

Vitézy Dávid: Átfogó fejlesztésekbe kezdünk a Budapest-Miskolc vasútvonalon
Miskolc
A Budapest–Miskolc fővonal Hatvan és Füzesabony közötti szakaszának átfogó korszerűsítése készülhet el 2030-ig - jelentette be közösségi oldalán Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter, amihez az önkormányzat minden szakmai támogatást megad Tóth-Szántai József polgármester bejegyzése szerint.
Megkezdődtek a jubileumi adventi villamos előkészületei
Miskolc
Városunk ikonikus adventi villamosa idén már 15. alkalommal ölt ünnepi díszt. Jó előre, már nyáron elkezdte a megtervezését az MVK Zrt.
Hazaköltöznek Ausztráliából
MiskolcKultúraSzabadidő
Molnár Judit jelenleg egy hajón dolgozik, de ahogyan fogalmazott, férjével átteszik a bázisukat Magyarországra, hiszen Miskolcon nőtt fel az operaénekes. Most nyaralásokról is beszélgettünk.
Képgaléria
Strandok Éjszakája – Éjszakai Fürdőzés az Ellipsumban
Sokan csobbantak éjszaka az Ellipsumban
MiskolcSzabadidő
Fényekkel, zenével és éjszakai fürdőzéssel telt meg szombat este az Ellipsum Élmény- és Strandfürdő. A miskolctapolcai élményfürdő idén is csatlakozott a Strandok Éjszakája országos programsorozathoz, az érdeklődés pedig már a kapunyitáskor látványos volt: sor állt az Ellipsum előtt.