Ugrás a tartalomra

Négylábú munkatársakat keres a NAV

Létrehozva
A NAV közleménye szerint a kiképzők oltási könyvvel vagy útlevéllel rendelkező, transzponderszámmal vagy chippel ellátott kutyákat várnak – ivartól és fajtától függetlenül. A sikeres keresőkutya-jelöltek a kiválasztás után 21 napos próbaidőn vesznek részt.

A feltételeknek megfelelő ebek tulajdonosai május 4-éig küldhetik el előzetes ajánlatukat a NAV-nak a navkutyabeszerzes@nav.gov.hu e-mail-címre.

Az ajánlatnak – többek között – tartalmaznia kell a kutya hívónevét, fajtáját, ivarát és vételárát is. A hivatal ez alapján veszi fel a kapcsolatot azokkal az érdeklődőkkel, akiktől konkrét ajánlatot kér. A levélben a gazdának meg kell adnia e-mail-címét, adatait, illetve jeleznie kell azt is, hogy a kutyát magánszemélyként vagy gazdálkodó szervezetként – például egyéni vállalkozóként, kft.-ként – szeretné eladni.

A NAV várja a négylábú tehetségeket, amelyek a jövő sikeres keresőkutyái lehetnek!

A kiírás részletes feltételei itt olvashatók.

Ez is érdekelhet

Jól tologatták a figurákat a gyorson
MiskolcSport
Sakk: korcsoportos magyar egyéni rapid bajnokság, Miskolc, Rendvédelmi Technikum, 350 induló.
Az Egyesült Államok más „tészta”
MiskolcSportVilág
Jégkorong: férfi elit világbajnokság, Svájc.
Repked a dzsúdó miskolci nagykövete
MiskolcSportVilág
A zöld-fehérek kiválósága begyújtotta a „rakétáit”, megállás nélkül gyakorol, utazik és versenyez.
Nyílt nap és jótékonysági fotózás az Állategészségügyi Telepen
Állati Jó Gyereknap a Miskolci Állategészségügyi Telepen
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Ilyen még nem volt! A telep következő nyílt napját szombaton a gyermeknap jegyében tartja meg.