Ugrás a tartalomra

Öt helyszínen helyezett üzembe párakapukat a Városgazda

Létrehozva
Használt KRESZ tartóoszlopokból saját gyártású párakapukat készített a Városgazda a hétre kihirdetett harmadfokú hőségriasztás miatt.
Kép

A társaság munkatársai eddig a város öt pontján helyeztek üzembe párakapukat: a Centrum Áruháznál, az egykori Otthon étterem előtti téren, a Szent István téren, az Avas III-as ütemében lévő OTP Bank előtt, valamint Diósgyőrben az Ady Endre Művelődési Ház előtt.

Kép

A városban a vízvételi lehetőségek függvényében állították fel a párakapukat, melyek a harmadfokú hőségriasztás ideje alatt segítik a hűsölni vágyókat.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Környezetvédelmi meseprojekt a MIReHU-val
Kuka Művekkel tanítják az óvodásokat környezettudatosságra
MiskolcOktatásKörnyezet
A MiReHu skandináv mintára megalkotott új edukációs programját, a Kuka Művek papírszínházat mutatták be a MIÓVI központi telephelyén, szerdán az óvodapedagógusoknak.
Képgaléria
Ars Sacra kiállításmegnyitó a Herman Ottó Múzeumban
Kerámiák és festmények találkozása a szakralitásban
MiskolcKultúra
Máger Ágnes festményeit, valamint Petrás Mária és Petrás Alina kerámiáit állította ki egy tárlaton belül a Herman Ottó Múzeum, a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál keretében. A keddi kiállításmegnyitó rendkívüli érdeklődésre tartott számot.
Görög táncház a Csengey-kertben
Zenés gasztrokorzóval zárják a nyarat Miskolcon
MiskolcKultúraSzabadidő
Élettel telik meg a belváros: három hétvégén át vár az UMAMISKOLC Zenés Gasztro Korzó a Városház téren.
Szünetel a melegvíz-szolgáltatás a Győri kapu és az Avas bizonyos részein
Miskolc
Kora estére várhatóan visszaáll a rend.