Kálmán Olga csütörtöki, online sajtótájékoztatóján hivatkozásként közölte: Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter arról beszélt az Inforádióban, hogy előbb-utóbb ki kell vezetni az ársapkákat. A miniszter szó szerint azt mondta, hogy az intézkedés jó volt, amíg átmeneti volt a helyzet, de ha állandóvá válik, akkor nem fenntarthatóak az ársapkák - fogalmazott a politikus.
A képviselő kijelentette: "a választási kampányra és az ország átverésére jók voltak az ársapkák, de most már megvan a hatalom, így nincs rájuk szükség a továbbiakban". Ezzel újabb megszorítás következik - összegezte véleményét Kálmán Olga.
Kálmán Olga: a Fidesz megszünteti az ársapkákat
Ez is érdekelhet
Kanada csak két góllal nyert
Jégkorong: férfi világbajnoki felkészülési mérkőzés, Neuchatel (Svájc).
Büntetőkkel pólós diadal
Vízilabda: E.ON férfi OB I, alsóházi bajnokság, helyosztó, 11. forduló: egy góllal győztek a vendégek.
Irodalmi és slam poetry délután a látássérültek városnapi klubnapján
Jacsó Pál költő és Kajati Bálint slammer volt a vendége szerda délután a Vakok és Gyengénlátók Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Egyesületének, Miskolc város napjához kötődően.
Miskolcra érkezett a Széchenyi Kártya Roadshow
A KAVOSZ és BOKIK által szervezett rendezvényen többek között a hazai kis és középvállalkozások finanszírozásának erősítéséről, a stabilitás elősegítéséről, a munkaerőpiaci változásokról és a legfrissebb digitális lehetőségek kiaknázásáról esett szó.