Ugrás a tartalomra

Rendkívüli nyitvatartás a miskolci piacokon

Létrehozva
A hónap utolsó két hétvégéjén a Búza téri őstermelői és a Vasgyári piac meghosszabbított nyitvatartással működik, és az azt követő hétfőkön is várják a vásárlókat.

Október 22-23. és 29-30. napokon a Búza téri őstermelői és a Vasgyári piac meghosszabbított nyitvatartási idő szerint üzemel, 5-től 17 óráig - tájékoztatta szerkesztőségünket a piacokat üzemeltető Városgazda. Október 24-én, és 31-én a megszokottól eltérően, hétfői napokon is várják a vásárlókat a Búza téren és a Vasgyárnál, szintén 5-től 17 óráig. November 1-jén, kedden pedig 5-től 13 óráig tart nyitva ez a két piac.

A Zsarnai piac október 22-én és 23-án a megszokott nyitvatartási idő szerint 6 és 14 óra között üzemel, november 1-jén zárva tart. 

A Búza téri őstermelői piac területén az irodahelyiségében működő gombavizsgálat határozatlan ideig szünetel.

Ez is érdekelhet

A ráadásban diadalmaskodtak a piros-fehérek. Fotó: magánarchívum
Diósgyőri hokibravúr
MiskolcSport
Jégkorong, Erste Liga, rájátszás, elődöntő, 1. mérkőzés: előnybe kerültek a Macik.
Dr. Mészáros János, a Magyar Karate Szövetség elnöke az esemény fővédnöke. Fotó: magánarchívum
Adamantin Kupa a Rendvédelmiben
MiskolcSportSzabadidő
Miskolcon immáron tizenkettedszer rendezik a nyílt karate versenyt.
A görög szabadságharcot ünnepelték. Fotó: Mocsári László
A görög szabadságharcot ünnepelték
MiskolcKultúra
A Torontál utcai görög emlékműnél tartott koszorúzást a miskolci Görög Nemzetiségi Önkormányzata és meghívott vendégeik.
Nem járnak a miskolci villamosok
Nem járnak a miskolci villamosok szerda este
Miskolc
A teljes vonalon szünetel a villamosközlekedés szerda este, közölte az MVK Zrt.