Ugrás a tartalomra

Önkéntesek jelentkezését várja a Szimbiózis Alapítvány

Létrehozva
A Váltó u. 45. szám alatt található intézményük tetőszigeteléséhez keres segítő kezeket a szervezet.
Kép
A Váltó utcai intézmény épülete Képforrás: miskolcblog

A Szimbiózis Alapítvány továbbra is mindent elkövet azért, hogy a fűtési költségeket csökkentse. Ebben a törekvésben most egy újabb fontos ponthoz érkeztek.

A szervezet - ami főként a fogyatékkal élők segítéséről ismert - a Szimbiózis Alapszolgáltatási Központ, Váltó u. 45. szám alatt található, 80 fős nappali intézményének tetőszigetelésére készül.

Kép
Az anyag megvan, most segítő kezeket keres az alapítvány.

Ehhez már megvan a szükséges szigetelő anyag, ami adományként érkezett hozzájuk. Most segítő kezekre lenne szükségük: olyan önkénteseket keresnek, akik a 800 négyzetméteres terület lefedését elvégeznék.

Az önkéntes csapatok jelentkezését a kommunikacio@szimbiozis.net e-mail címen várják.

Ez is érdekelhet

1Úton a béke zarándokai - nemzetközi zarándoknapot tartanak Miskolc is
MiskolcEgyház
Ismét megszervezik szombaton Nagyboldogasszony ünnepéhez kapcsolódóan az 1Úton Nemzetközi Zarándoknapot. A Mária Út miskolci szakaszán is elindulnak a zarándokok.
Baráthegyi Majorság mesetér
Látványosan épül a Baráthegyi Majorság új mesetere
Miskolc
Látványos szakaszához érkezett a Baráthegyi Majorság új, különleges játszóterének építése.
Így változik a parkolási rend Miskolcon augusztus 20-án és 21-én
Miskolc
Az augusztus 20-i ünnepnap miatt változik a parkolási rend Miskolcon.
Hazaviheti a játékokat
MiskolcKultúra
Új szolgáltatással bővültek egyes miskolci könyvtárak: májustól már társasjátékokat is kölcsönözhetnek azok a 16 év felettiek, akik olvasójeggyel rendelkeznek. Érdemes szétnézni közöttük, hátha vannak ismeretlenek.