Ugrás a tartalomra

Egy pince gyulladt ki Sajóládon

Létrehozva
A lakórészre szerencsére nem terjedtek ki a lángok. 

Tűz keletkezett egy családi ház pincéjében szerda délelőtt Sajóládon, a Hunyadi utcában - írja sajtóközleményében a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság. 

Tájékoztatásuk szerint a miskolci hivatásos tűzoltók egy gépjárműfecskendővel és egy vízszállító járművel vonultak az érintett ingatlanhoz, majd eloltották a helyiségben lángoló faanyagot és átvizsgálták az épületet. A lángok nem terjedtek át a lakórészre és sérülés sem történt - teszik hozzá. 

Ez is érdekelhet

A Miskolci Egyetem első elektromos versenyautója
A jövő mérnökeiért fogtak össze
MiskolcGazdaságOktatás
Egyre nő a kereslet a megfelelő mérnöki szakemberek iránt. Ennek érdekében kötött stratégiai együttműködési megállapodást a Miskolci Egyetem és a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Mérnöki Kamara (BOMEK).
Módosul az ügyfélfogadás rendje a miskolci polgármesteri hivatalban
Miskolc
A Közszolgálati tisztviselők napja miatt változik a miskolci polgármesteri hivatal ügyfélszolgálatainak nyitvatartása június végén és július elején.
Fotók: Osztie Tibor
Hétvégén is vár Miskolc kedvenc programja
MiskolcSzabadidő
Ha június harmadik hétvégéje, akkor Miskolci Termelői Nap.
Képgaléria
Fazekas-nap
Bohemian Betyar, cukoreső és habparti - Fergeteges volt az idei Fazekas-nap
MiskolcOktatásSzabadidő
Csengő helyett trombitaszó szólt szerda reggel a Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában. Így indult a Fazekas-nap, és csak ezután jött a java.