Csak ősz végére készül el
Már csak a környezet rendezése, és a használatbavételi engedély hiányzik a Herman Ottó Múzeum új épületének átadásához. Ez azonban nem várt akadályok miatt még hónapokat vehet igénybe. Így várhatóan ősz végére készül el a több mint egymilliárd forintos beruházás.
Civil kurázsi
Önkéntesek segítettek leszigetelni a Szimbiózis Alapítvány egyik épületének padlását. A Váltó utcai nappali ellátóhelyen 60 fogyatékos miskolci és környékbeli fiatallal foglalkoznak. A szigeteléssel havonta több százezret spórolnak majd a fűtésen.
Hétvégén még sielhetünk
Kitart a hó Bánkúton. A téli sportok szerelmesei már hétköznap is kihasználták a sípályákat. Hétvégén azonban még több emberre számít a Bánkúti Síklub. Ezért két felvonó is üzemel majd és az összes pályát használhatják a kilátogatók.
1 perc Miskolc: Ősz végére készül el a Herman, önkéntesek segítettek a Szimbiózisnak, kitart a hó Bánkúton
Létrehozva
Mutatjuk 1 percben, mik a legfontosabb hírek a városban az utóbbi 24 órában.
Ez is érdekelhet
Elkezdődött az eperszezon, már magyarból is kapható a fóliás
A hazai szezon általában április végétől júliusig tart, a csúcsidőszak májusra esik, van is földieper bőven a piacon, igaz, a legtöbb még importból.
Az ötödik helyért harcolnak
A DVTK Ongropack csapata az MTK Budapest gárdájával küzd majd.