Ugrás a tartalomra

Szerencsére nagyobb volt a füstje, mint a lángja: tűzhelyen felejtett étel okozhatta a nagy füstöt a bulgárföldi iskolánál

Létrehozva
A melegítő konyhából áradt a füst, a diákok és tanárok már visszatérhettek az épületbe.
Kép
Fotó: Mocsári László

Az első jelzések arról szóltak, hogy óriási füstöt látni a Fazola Henrik utcában található Bulgárföldi Általános Iskolánál, arra lehetett gyanakodni, hogy a melegítő konyhában ütött ki tűz csütörtökön délelőtt.

Az olvasóink hatalmas füstről számoltak be a városrészben, a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság részéről Dojcsák Dávid szóvivő érdeklődésünkre elmondta, már a tűzoltók kiérkezése előtt minden diák és tanár elhagyta az épületet. Az elsődleges információink szerint senki nem sérült meg.

Szerencsére az esetnek nagyobb volt a füstje, mint a lángja: úgy tudjuk, tűzhelyen felejtett étel okozhatta a tüzet.

A tűzoltók nagy erőkkel vonultak ki a helyszínre.

Ez is érdekelhet

Mutatjuk, hol érdemes hétfő reggel óvatosan közlekedni
Miskolc
A Miskolci Városgazda munkatársai a város több pontján hibaelhárítási munkálatokat végeznek.
Csöbör Katalin gratulált Juhász Rolandnak, de nem adja fel
Miskolc
Nem adom fel, folytatjuk, a legközelebbi választáson győzni fogunk – mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje a borsodi 1-es választókerületben.
Megkezdődött a jegyzőkönyvek feldolgozása a miskolci városházán
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Vasárnap este 22 óra után megkezdődött a jegyzőkönyvek beérkezése a miskolci városházára, ahol a szavazókörök adatait folyamatosan dolgozzák fel. A munkát több választási szakember irányítja, miközben egymás után érkeznek a szavazókörök képviselői.
Hollósy András választás 2026 Fotó: Mocsári László
Gratulált Czipa Andrásnak, és felajánlotta a segítségét Hollósy András
Miskolc
Folytatja a munkát Miskolcért és Diósgyőrért, mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje.