Ugrás a tartalomra

Változás a Miskolci Önkormányzati Rendészet élén

Létrehozva
Vincze Csaba, a Miskolci Önkormányzati Rendészet (MiÖR) vezetője kérelmet nyújtott be a városvezetés felé közszolgálati jogviszonyának közös megegyezéssel történő megszüntetésére, 2023. április 30-i hatállyal.
Kép
Vincze Csaba rendészet igazgató miör
Mocsári László felvétele a távozó igazgatóról

A város vezetésével, az önkormányzati képviselőkkel és a társszervekkel eddig fennálló jó kapcsolata továbbra is megmarad, és szükség esetén szívesen segít tanácsaival rendészeti kérdések megoldásában, hiszen 40 év szakmai tapasztalat áll a háta mögött.

Távozására vonatkozó kérelmét azzal indokolta, hogy új feladat végrehajtására érkezett felé megkeresés, és ennek kíván a jövőben eleget tenni.

A távozó igazgató megköszönte a városvezetésnek azt a támogatást, amelyet a nehéz körülmények ellenére is biztosított mind a rendészet felé, mind vezetői munkája végzéséhez.

Miskolc MJV Önkormányzata a megüresedett vezetői posztra pályázatot ír ki - tudatta a polgármesteri hivatal sajtóosztálya.

Ez is érdekelhet

Melegvíz-szolgáltatási szünet Miskolcon
Miskolc
Keddtől péntekig szünetel a MIHŐ Kft. melegvíz-szolgáltatása az Avason és a belvárosban.
Avasi útfelújítás
Folytatódik Miskolcon az útfelújítási program hétfőn
Miskolc
Megkezdődött az Avas főútjának teljes körű felújítása. A kivitelezés ideje alatt forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani.
Egész héten operában élhet
MiskolcKultúra
Jövő héten rendezik meg az egy héten át tartó operabarát foglalkozásokat a hagyományokhoz híven. Mikor még volt Operafesztivál, ahhoz kapcsolódott ez a maratoni programsorozat a könyvtárban.
Szünetel a tankolás a CNG kúton hétfőn koradélutánig
Miskolc
A gázszolgáltató karbantartási munkálatai miatt, június 22-én, hétfőn várhatóan 8 és 14 óra között, a közforgalmú CNG üzemanyagtöltő állomáson nem lehet majd tankolni.