Ugrás a tartalomra

Üzemzavar Martinkertvárosban

Létrehozva
A mai nap folyamán összetett ivóvízhálózatot érintő üzemzavar keletkezett, mely az egész Martinkertváros részt érinti - tájékoztatta szerkesztőségünket a MIVÍZ Kft.
Kép
Fotó: pixabay.com

A közlemény szerint a hiba elhárítását a MIVÍZ munkatársai nagy erőkkel megkezdték és várhatóan a szolgáltatás holnap reggelre áll teljes mértékben helyre. Addig is arra kérik a lakosokat, hogy figyeljék az utcákat járó lajtos kocsikat, melyekről ezen idő alatt ivóvizet tudnak vételezni.

A munkák velejárója lehet a visszanyitást követő, esetlegesen előforduló, átmeneti vízzavarosodás, mely a kifolyók megnyitását követően megszűnik.

A munkálatok zajjal is járhatnak, ezért a cég a városrészben lakók megértését és szíves türelmét kéri.

Ez is érdekelhet

Kigyulladt egy autó Miskolcon
MiskolcHavaria
A jármű teljes terjedelmében égett.
A jogász válaszol: Mi az ági öröklés?
Miskolc
Miskolci olvasónk az ági öröklés szabályainak ismertetésére kért, mert közeli hozzátartozója halála kapcsán felmerült ez a jogintézmény, és nincs tisztában a szabályaival.
Emlékfutással tisztelegtek Lehoczki László előtt Miskolcon
MiskolcSportÉletmódSzabadidő
Különleges eseményre hívták a miskolciakat vasárnap reggel.
Megnyílt a KÉK Közösségi Tér
MiskolcSzabadidő
Új közösségi tér nyílt Észak-Kiliánban, ahol a szervezők nem kész programokat kínálnak, hanem az itt élők ötleteire, igényeire építenék a működést.