Ugrás a tartalomra

Változik két jegy-és bérletpénztár nyitvatartási rendje

Létrehozva
Az MVK Zrt. az utasforgalomhoz igazodóan július 18-án, keddtől módosítja az Avas jegy-és bérletpénztár és az Uitz Béla utcai jegypénztár bérletváltási időszakon kívüli nyitvatartását.
Kép
Fotó: MVK Zrt. (illusztráció)

Az Avas jegy-és bérletpénztár minden hónap 12-e és utolsó előtti napja között 10-17 óráig áll az utasok rendelkezésére. Az Uitz Béla utcai jegypénztár – amely kizárólag bérletváltási időszakban tart nyitva - átalakítási munkálatok miatt zárva lesz várhatóan augusztus végéig. 
Az MVK Zrt. ezért azt javasolja, hogy az utasok a jegypénztár mellett üzemelő ügyfélszolgálati irodában váltsák meg jegyeiket, bérletüket. Az újranyitást követően a jegypénztári kiszolgálóablak a szomszédos MVK ügyfélszolgálati irodából lesz elérhető, ezért a jegy-és bérletvásárláshoz be kell majd fáradni az ügyfélszolgálati iroda ügyfélterébe.

Az avasi és az Uitz Béla utcán található jegypénztár mellett is üzemel jegy-és bérletautomata 0-24 órában, ahol kizárólag bankkártyával van lehetőség vásárlásra. Mobilapplikáció segítségével, szintén bankkártyával a nap 24 órájában bárhonnan megvásárolhatják jegyeiket, bérleteiket (például Mobiljegy, Simple stb.) - írja közleményében a Miskolc Városi Közlekedési Zrt.

További információ az automatákról: https://mvkzrt.hu/automata  és a mobiljegyről: https://mvkzrt.hu/mobiljegy

Ez is érdekelhet

Zemlényi Attila
Elismeri a Pogány Indulót
MiskolcKultúra
Március 21-e a költészet világnapja. Zemlényi Attila költővel beszélgettünk a tehetségről, a vers hatásáról és arról, hogy ma már nem ismerhetőek fel a költők pusztán a hosszú kabátjukról.
Lángok közül mentette ki az idős nőt a miskolci rendőrnő
„Az a robbanás olyan volt, mintha akciófilmben lettünk volna” - Lángok közül mentette ki az idős asszonyt a miskolci rendőrnő
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénHavaria
Drámai pillanatok játszódtak le egy miskolci társasházban: egy zászlós és társa az életét kockáztatva rohant be a füsttel teli lakásba, hogy kimentsenek egy kétségbeesett nyugdíjast. A mentés sikerült, de a tűz nyomot hagyott a rendőrnőn is.
Jön a keleti rangadó: Nyíregyháza - DVTK
MiskolcSport
A Diósgyőr a keleti rangadón lép pályára. A Nyíregyháza SFC vendége lesz a DVTK.
tűzoltó Miskolc
Tűz volt egy családi házban Miskolcon - tűzoltók, mentő a helyszínen
MiskolcHavaria
Az Andor utcában volt szükség tűzoltói beavatkozásra péntek este.