Ugrás a tartalomra

Ideiglenes forgalmirend-változás miskolctapolcai utak felújítása miatt

Létrehozva
A következő napokban jelzőőrök irányítják a munkavégzést, ezért az autósoknak rövid várakozásra kell számítaniuk az érintett szakaszon.

Folytatódik a miskolci utak felújítása. A napokban megkezdődik a Miskolctapolcai úthoz csatlakozóan az Iglói utca buszfordulóig tartó szakaszának az átépítése, mely során az első lépésben felmarják az útburkolat aszfaltfelületét. Mivel a következő néhány napban a munkavégzést jelzőőrök irányítják, ezért a gépjárművel arra közlekedőknek rövid idejű várakozásra kell számítaniuk.

Továbbá, várhatóan a jövő hét közepétől, az Iglói utcában lévő buszmegállókat áthelyezik, a Bay Zoltán tér parkolójában pedig ideiglenes megállót alakítanak ki. A buszközlekedés biztosítása érdekében a parkolóban húsz helyet átmenetileg megszüntetnek, ezért a felújtás idején a gépkocsival közlekedőknek érdemes az Enyedi György utcai nagyparkolót vagy a Győri utcai parkolót igénybe venniük.

Megkezdődött a Fagyöngy utca, valamint a Csabai és a Görömbölyi utak felújítása is. A kivitelezéssel érintett szakaszokon a forgalmirend módosítására, egyirányúsításra, valamint félpályás forgalomkorlátozásra kell számítani.

A felújítás miatt a kivitelező az autósok türelmét és szíves megértését kéri.

Ez is érdekelhet

Álmaik szerepéért énekeltek a gyerekek a miskolci színház színpadán
MiskolcKultúra
A Miskolci Nemzeti Színház meghallgatást hirdetett a Valahol Európában című musical gyerekszerepeire. Majd' száz gyermek érkezett a színházba szerdán. Belestünk a kulisszák mögé.
Századik születésnapján köszöntötték László Sándorné Stubnér Ilonát
Miskolc
Századik születésnapja alkalmából köszöntötte László Sándorné Stubnér Ilonát Tóth-Szántai József polgármester és Hollósy András alpolgármester szerdán. A város vezetői virággal, bonbonnal és jókívánságokkal érkeztek az ünnepelthez, aki április 23-án töltötte be 100. életévét.
Képgaléria
Mozdulj a drog ellen
Sport és közösség a drogok helyett
MiskolcSportOktatás
Sportbemutatókkal, közös mozgással és prevenciós programokkal várták a fiatalokat a „Mozdulj a drog ellen!” című rendezvényen szerdán Miskolcon. A program célja az volt, hogy felhívja a figyelmet a kábítószerfogyasztás veszélyeire, valamint az egészséges életmód és a közösségi programok szerepére a megelőzésben.
Erőszakosan próbált pénzt szerezni a Centrumnál, a rendészek fogták el a támadó asszonyt
MiskolcBűnügy
Azonnali rendészeti beavatkozásra volt szükség Miskolc belvárosában, miután egy agresszív kéregető fizikailag is rátámadt két járókelőre.