Ugrás a tartalomra

Egy perc Miskolc

Létrehozva
Miskolc legfontosabb hírei az elmúlt 24 órában.



200 éves az ország első kőszínháza

200 éves az ország első kőszínháza - díszelőadás Miskolci Nemzeti Színházban. Koncerttel, pezsgőzéssel és közös gyertyafújással ünnepelte a város a Miskolci Nemzeti Színház 200. születésnapját. A szezont, csak úgy mint 200 évvel ezelőtt, augusztus 24-n, a Tatárok Magyarországban című előadással indították. 

40 éves a Dobó Katica bölcsőde

40 éves a Dobó Katica bölcsőde. Szakmai napot, családi délutánt tartottak a bölcsis gyerekeknek, és nyílt napot a leendő bölcsődéseknek. Varga Andrea alpolgármester köszöntötte az intézmény jelenlegi és egykori munkatársait. 

Harmadfokú hőségriadó!

Meghosszabbították hétfőig a hőségriadót, a legmagasabb fokú riasztást adták ki. A hétvégén 38 fok is lehet. A városháza tájékoztatása szerint a MIVÍZ Kft. munkatársai vizet osztanak a város több pontján, de a MÁV-START is ásványvizet biztosít az utasainak.
 

Ez is érdekelhet

Baráthegyi Majorság mesetér
Látványosan épül a Baráthegyi Majorság új mesetere
Miskolc
Látványos szakaszához érkezett a Baráthegyi Majorság új, különleges játszóterének építése.
Így változik a parkolási rend Miskolcon augusztus 20-án és 21-én
Miskolc
Az augusztus 20-i ünnepnap miatt változik a parkolási rend Miskolcon.
Hazaviheti a játékokat
MiskolcKultúra
Új szolgáltatással bővültek egyes miskolci könyvtárak: májustól már társasjátékokat is kölcsönözhetnek azok a 16 év felettiek, akik olvasójeggyel rendelkeznek. Érdemes szétnézni közöttük, hátha vannak ismeretlenek.
Képgaléria
Terülj, terülj… közös vacsora Miskolctapolcán. Fotó: Rogosz Péter
Együtt vacsoráztak a miskolciak Miskolctapolcán
MiskolcÉletmódGasztroSzabadidő
Terített asztalok, házikoszt, fagylalt, zene és csillagles várta szerda este a miskolciakat Miskolctapolcán. A Terülj, terülj… program igazi közösségi estévé alakította a Pazár István sétányt.