Igazodva a nyári időszakhoz képest jellemzően nagyobb számú utazási igényekhez, a tavaly őszi menetrendhez hasonló sűrűségben indulnak többlet-járatok az 1V-s villamosvonalon, az 1/1B-s, 3/3A-s, 6-os, 7-es, 14-es, 16-os, 19-es, 20-as, 29-es, 32-es, 34-es, 35-ös autóbuszvonalakon, valamint ismét közlekednek a 2-es villamosok - olvasható a közlekedési vállalat oldalán.
Szeptember 1-jétől a Bányaüzem végállomásról 7:08-kor, 7:22-kor, 7:32-kor és 7:44-kor induló 16-os autóbuszjáratok az Újgyőri főtér leszállóhelyről továbbközlekednek a Diósgyőri Kórházig, az Avas kilátó végállomásról 12:00 – 16:00 között induló 35-ös autóbuszvonal járatai pedig megállnak a Fényi Gyula tér megállóhelyen.
Az egyetemi tanévkezdéshez igazodva szeptember 11-től közlekednek a 22-es autóbuszvonal járatai.
2023. szeptember 1-jétől érvényes menetrend az alábbi linken érhető el: https://mvkzrt.hu/menetrend
Szeptember 1-jétől őszi menetrendre vált az MVK
Létrehozva
Az iskolai tanévkezdéshez igazodva 2023. szeptember 1-jétől érvénybe lép a Miskolc Városi Közlekedési Zrt. (MVK) őszi menetrendje.
Ez is érdekelhet
„Egy igazi miskolci legenda ment el” – búcsúzik a város polgármestere egykori kollégájától
Veres Lászlót Miskolc városa saját halottjának tekinti.
Egy város gyászolja – elhunyt Veres László műsorvezető, DJ
Elment egy ismerős hang, egy igazi miskolci. Veres László kedd hajnalban hunyt el. A műsorvezetőt, DJ-t, házigazdát és lokálpatriótát sokan ismerték és szerették a városban – rádióból, színpadról, rendezvényekről, vagy éppen a zene világából. Miskolc most egy olyan embertől búcsúzik, aki pályája minden állomásán kötődött a városhoz.
Óvoda, irodaház, posta is érintett – több helyen szünetel a melegvíz-szolgáltatás
A távfűtési hálózaton dolgoznak a szakemberek.
Folytatódik a Pattantyús és a Szeder utca felújítása
Közlekedési információk Miskolcról kedd reggel.