Ugrás a tartalomra

Új távhővezetéket helyeznek üzembe, az Avas egy részén nem lesz melegvíz hétfőn

Létrehozva
Üzembe helyeznek egy távhővezetéket, ezért egy időre szünetelni fog a melegvíz-szolgáltatás az Avas II-es ütemének egy részében - tájékoztatott pénteken a MIHŐ.

Mint írták, a távhőszolgáltatás biztonságát fokozó beruházás július közepe óta tart. A következő rész abból áll, hogy üzembe helyezik az új távhővezeték egy szakaszát.

Emiatt az Avas II. ütemének keleti részében, a Szentgyörgy utca 51-79. szám közötti lakásokban hétfő reggel 8 órától várhatóan este 10 óráig szünetel majd a melegvíz-szolgáltatás.

- A beruházás miatt várhatóan október elején lesz még egy rövidebb szolgáltatás-kiesés, ez az Avas II. ütemének nyugati oldalát fogja érinteni - tudatta a MIHŐ, hozzátéve, hogy erről külön értesítik majd az érintetteket.

A beruházással kapcsolatos további információk a társaság web-oldalán és a Facebookon olvashatnak.

(A külső kép illusztráció)

Ez is érdekelhet

Láda Balázs, a Macik régi-új vezetőedzője. Fotó: magánarchívum
A Macik teljesítették kitűzött céljaikat
MiskolcSport
Láda Balázs vezetőedző értékelte a DVTK Jegesmedvék gárdáját, beszélt az Erste Liga színvonaláról és esetleges bővítéséről is.
Lemondott Miskolc város jegyzője
Miskolc
Tóth-Szántai József polgármester jelentette be kedden a közösségi médiában, hogy Miskolc város jegyzője benyújtotta lemondását, amelyet a város vezetője elfogadott.
fűtés
Keddtől leállította a MIHŐ a fűtésszolgáltatást
MiskolcKörnyezet
A távhőcég a magas napi átlaghőmérséklettel indokolta az intézkedést.
„Tudom, hogy van jogom! Összeköt az ünnep” című kiállítás megnyitója a Miskolci Egyetemen. Fotó: Végh Csaba
Tudom, hogy jogom van! – különleges kiállítás nyílt a Miskolci Egyetemen
MiskolcKultúraÉletmódEgészség
Miskolcra érkezett a „Tudom, hogy van jogom! Összeköt az ünnep” című, az idei ellátottjogi alkotópályázatra beküldött munkákból összeállított vándortárlat. A kiállítást kedden nyitották meg a Miskolci Egyetemen.