Ugrás a tartalomra

Változás: holnap tartják meg a miskolciak közös ebédjét

Létrehozva
Az Erzsébet tértől kanyarog majd a főutcán lefelé Miskolc asztala.

- Sajnos az eső várhatóan épp ebédidőben érkezik ma hozzánk, ezért a szervezők úgy döntöttek, hogy a miskolciak közös ebédjét, Miskolc asztalát holnap, azaz vasárnap tartjuk meg - írta szombat délelőtt Veres Pál a Facebook oldalán.

- Vasárnap várunk így mindenkit a Miskolci Pikniken Miskolc asztalához! Az Erzsébet tértől kanyarog majd a főutcán lefelé az asztal, ahol mi, miskolciak együtt ebédelhetünk - folytatódik a közlemény.

- Üdítőkkel és ásványvízzel készülnek a szervezők, az ebédet érdemes beszerezni a helyszínen kedvezményes áron, de otthonról is hozható. Regisztráció nincs, gyülekező 11:30-tól, ebéd 12:00-tól, ezért érdemes időben érkezni! Aki esetleg később tud jönni, az se aggódjon, hiszen körülöttünk is lesz számtalan asztal és pad, ráadásul várhatóan a miskolciak majd jönnek-mennek, bármikor keletkezhet szabad hely! - írta a polgármester.

Az alábbi vendéglátósok készülnek Piknikmenüvel a helysznen (faház sorszáma - vendéglátó neve - piknikebéd):

/\  I/47 - Grill és Lepények Háza Kft. – csirkebrassói

/\  I/53 - Zelenák Szabolcs ev. - debreceni krumplilángos

/\  I/55 - Gomolya Pizza Truck - margherita pizza

/\  I/57 - Kővári és Társa Kft. - csülök pékné módra

/\  II/05 - Paniszoft. Kft. "Pasta la Vista" Lángossütő - sajtos-tejfölös-lilahagymás lángos

/\  II/07/A - Hernádvölgye I.Sz.Sz. (Juhtúrós lepény) - jutúrós lepény

// II/12 - Kemencés Party Grill Kft. – székelykáposzta

/\  II/14 - Balogh Ágnes ev. (Lepcsánka művek) sajtos-tejfölös lepcsánka

/\  II/15 - Premix Trade Kft.  (MUK - Magyar Utca Kaja) - gulyásbomba és forró kutya /\

Ez is érdekelhet

Perecesen és az Avason is kátyúznak
Miskolc
Mutatjuk, hétfőn hol vezessen még a megszokottnál is óvatosabban.
Sorra érkeznek a virágfák a miskolci városrészekbe
Miskolc
A miskolciak sorra osztják meg örömhírként: érkeznek a virágfák szerte a városrészekbe.
Képgaléria
Régiségvásár
Ilyen volt a júliusi régiségvásár (képgalériával)
MiskolcSzabadidő
Ahogy megszokhattuk, ha a hónap első vasárnapja, akkor Régiségvásár Miskolc belvárosában. Ezúttal is kinn járt fotóriporterünk, a legjobb képeiből mutatunk egy csokorra valót.
Akkor és most – autójavító a Zsolcai kapuban
MiskolcKultúra
A heti képpárunkon a néhai AFIT, vagyis az Autófenntartó Ipari Tröszt XVI. számú Autójavító Vállalatának központja látható.