Már nem kell átszállni a miskolctapolcai nagyparkolónál kialakított ideiglenes megállóhelyen azoknak, akik a 20-as autóbusszal közlekednek, ugyanis az útépítési munkálatok előrehaladásával október 9-én déltől a 20-as autóbuszok ismét a teljes vonalon, Miskolctapolca végállomásig közlekednek.
Helyreállt a 20-as autóbusz közlekedése
Létrehozva
Ismét a teljes vonalon közlekednek a 20-as autóbuszok - közölte szerkesztőségünkkel az MVK Zrt.
Ez is érdekelhet
Drónt is bevetettek a Bábonyibércen
Romos épületek, elhagyott járművek és nagy mennyiségű illegálisan lerakott hulladék – ezek a problémák indokolták az újabb rendészeti akciót Miskolcon, a Bábonyibérc soron.
Megújul a Mindszenti temető kápolnája
Teljes körű felújításon és restauráláson esik át a régóta rossz állapotban lévő temetőkápolna, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásából és más egyházi forrásból.
Valami készül a város egyik forgalmas pontján: az utasok már most érzik a változást
Már csütörtöktől több buszjárat közlekedésében is módosítás lépett életbe, és nem minden ott történik, ahol megszoktuk. Érdemes figyelni, mert könnyen meglepetés érheti az utasokat.
Ez volt a téma az Avasiban
Színházi roadshow-t, úgynevezett témanapot tartottak az Avasi Gimnáziumban szerdán. A programon a végzősök kivételével az egész iskola jelen volt.