Ugrás a tartalomra

DK: Leplezd le Orbánt!  Miskolcon

Létrehozva
A Miskolcról őszintén program keretében utcai kitelepüléseket szervez a Demokratikus Koalíció októberben és novemberben.

Miskolc forgalmas csomópontjain várjuk azokat, akik véleményükkel, ötleteikkel szeretnék jobbá tenni Miskolcot. Ezeken a kitelepülési pontokon az érdeklődők megismerhetik és átvehetik azt a Demokratikus Koalíció által készített kiadványt is, amelynek a címe: a Leplezd le Orbánt!

A Demokratikus Koalíció eddigi történelmében páratlan méretű utcai kitelepülés sorozatba kezdett az ország százhat választókerületében. Ennek részét képezi Miskolc is.

- A kiadványunkban azt mutatjuk be, hogy verte át Orbán Viktor Magyarországot az elmúlt jó néhány évben. A Leplezd le Orbánt! kiadványból egymillió példány készült, tizenöt, a kormánytól származó nagy hazugsággal áll szemben az adatokkal és grafikonokkal szemléltetett valóság - írja a kitelepülések kapcsán a DK.

Miskolcon a következő helyeken és időpontokban, valamint napközben a DK miskolci irodájában is várják az érdeklődőket:

A kitelepülések helyei és időpontjai októberben:
2023.10. 12. 14:30-16:30 óra között Miskolc, a Bükk Áruház előtt
2023.10. 16. 14:30-16:30 óra között Miskolc, Villanyrendőrnél
2023.10. 19. 14:30-16:30 óra között Miskolc, Andrássy utca 65. a bulgárföldi Penny előtt
2023.10. 24. 14:30-16:00 óra között Miskolc, Szentgyörgy utca 23. az avasi posta előtt
2023.10. 26. 14:30-16:30 óra között Miskolc, Kuruc utca 47. a Coop bolt előtt
2023.10. 30. 14:30-16:30 óra között Miskolc, Villanyrendőrnél

Ez is érdekelhet

Baleset történt a Búza térnél, forgalmi akadályra kell számítani
MiskolcBaleset
Két autó ütközött össze hétfőn kora délelőtt.
Napsütés időjárás indito. Fotó: Osztie Tibor
Tavaszias időjárással indul a hét
Miskolc
Akár 17 fok is lehet.
Közlekedési információk Miskolc
Több tucatnyi miskolci utcában teszik rendbe az útfelületet
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról hétfő reggel.