Ugrás a tartalomra

Forgalomváltozás csatornajavítás miatt

Létrehozva
Csatornajavítási munkák miatt forgalomváltozás lép életbe a Borárus-tér – Bajcsy-Zsilinszky utca közötti szakaszon október 20-ától - tájékoztatta szerkesztőségünket a MIVÍZ Kft.
Kép
A kép csak illusztráció

A MIVÍZ Kft. ezúton tájékoztatja a Borárus-tér és a Bajcsy-Zsilinszky utcák környezetében lakókat és az arra közlekedőket, hogy 2023. október 20-án reggel nyolc órától több napig tartó, aszfaltbontással járó csapadékcsatorna javítási munkálatokat végez majd a Borárus-tér felől a Bajcsy-Zsilinszky utca felé vezető kis közben (azaz a Kisgergely Cukrászda mellett).

A bontási munkák miatt a forgalom az alábbiak szerint változik: 

  • ezárják a Borárus-tér felől a Bajcsy-Zsilinszky utca felé vezető kis utcát, 
  • a Borárus-tér felől érkező járművek kötelező haladási iránya balra változik a garázssor felé, 

     ezzel egyidejűleg

  • a garázssorok felé vezető utca eredetileg egyirányú forgalma kétirányúra változik.

Az érintett lakosok és az arra közlekedők fokozott figyelmét, szíves türelmét és megértését kéri a vízszolgáltató.

Ez is érdekelhet

Digitális játszóteret rendeztek be a könyvtárban
MiskolcKultúraSzabadidő
Különleges élmény részeseivé válhattak azok a gyerekek, akik hétfőn ellátogattak a II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárába.
Virágültetéssel ünnepelték a könyvtárosok világnapját az egyetemen
MiskolcKultúraSzabadidőKörnyezet
Április tizennegyedike a könyvtárosok világnapja, ennek apropóján hétfő délután tavaszi díszbe öltöztették a Miskolci Egyetemi Könyvtár előtti teret.
Lecserélték a Kandia köz ernyőit
Miskolc
A tavaszi szél nem kímélte a korábbi installációt.
Bebiztosították a helyüket a barcelonai világbajnokságon
MiskolcSportBelföldVilágSzabadidő
Április 10–12. között a szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok adott otthont a UPDF Magyar Bajnokságnak, ami a barcelonai világbajnokságra való kvalifikáció második fordulója is volt egyben.