Ugrás a tartalomra

A Repülőtéri aluljáró lezárása miatt változik átmenetileg két buszjárat útvonala

Létrehozva
A 8-as és 240-es jelzésű autóbuszok néhány megállóhelye is változik a csapadékvízelvezetési munkálatok végéig.

Szerda üzemkezdettől visszavonásig a 8-as és 240-es autóbuszok ideiglenesen terelt útvonalon közlekednek majd a Repülőtéri aluljáró csapadékvíz elvezetése miatt - írja közleményében a Miskolc Városi Közlekedési (MVK) Zrt. 

A munkálatok befejezéséig a Repülőtér / Bosch végállomás felé közlekedő 8-as autóbuszok Repülőtér megállóhelyét áthelyezik a 240-es autóbuszok Mechatronikai Park irányú Repülőtér megállóhelyére. 

A Mechatronikai Park irányába közlekedő 240-es autóbuszok Repülőtér megállóhelye pedig átkerül a lámpás kereszteződés után, a Mechatronikai Ipari Parkhoz vezető úton kialakított ideiglenes megállóhelyre.

(Címlapfotó: Mocsári László)

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Húsvéti hangverseny
Gazdag májusi programkínálattal folytatódik a tavaszi fesztivál Miskolcon
MiskolcKultúraSzabadidő
Az V. Miskolci Egyetemi Tavaszi Fesztivál már eddig is számos zenei élményt kínált, a java azonban még hátra van. Májusban koncertek, jubileumi hangversenyek és jótékonysági estek sora várja az érdeklődőket.
Tóth-Szántai József Juhász Roland
Egyeztetés a miskolci fejlesztésekről: a város jövőjéről tárgyalt a polgármester és az országgyűlési képviselő
Miskolc
Tóth-Szántai József, Miskolc polgármestere a város aktuális beruházásairól és hosszú távú fejlesztési terveiről egyeztetett Juhász Roland országgyűlési képviselővel.
A sajtótájékoztató szereplői (balról): Solymosi Konrád, Bíró Tibor, Somogyi László, Nagy Ottó. Fotó: KT
Bükk Kupa: Újdonságokkal rukkolnak elő
MiskolcSportÉletmódEgészségSzabadidő
Kerékpár: a szervezők azt ígérik, hogy szintet lép a Bükk Kupa.
útfelújítás Avas Fotó: Osztie Tibor
Kezdődik az Avason a Szentgyörgy-Klapka-Pattantyús utak felújítása
Miskolc
Májusban kezdődik az avasi úthálózat átfogó felújítása.