Ugrás a tartalomra

Egy perc Miskolc

Létrehozva
Az elmúlt 24 óra legfontosabb helyi hírei.



Beköszöntött a tél

A Miskolci Városgazda már hétfőn műszaki készültséget rendelt el a havazás miatt. A járdák tisztítását tizenegy teherautóval, a sószórást öt traktorral végzik, a kerékpárutak csúszásmentesítése egy kisgéppel történik. 

Hajléktalan ellátás

A tél beköszöntével a rendőrség és a szociális intézmények is fokozottan figyelnek a hajléktalanokra.  A Vöröskereszt miskolci Hajléktalanokat Gondozó Központja csaknem teltházzal üzemel. A lakosságot arra kérik, senki ne menjen el, sérült, ittas, magatehetetlenül fekvő embertársa mellett. Tegyenek bejelentést a 112-es segélyhívó számon.

Díszkivilágítás a Tudomány és Technika Háza előtt

Díszkivilágítást kapott a Tudomány és Technika Háza előtti tér. A területet tizenhat darab energiatakarékos reflektor világítja meg, a beruházás csaknem 15 millió forintból valósult meg.
 

Ez is érdekelhet

Nincs megállás, városszerte javítják az utakat
Miskolc
Közlekedési információk hétfő reggel.
Berobbant a nyár, ismét fokozódik a kánikula
Miskolc
A következő egy-két napban még frissítőek lehetnek a hajnalok, majd szerdától erőteljes melegedés veszi kezdetét, ismét fokozódik a kánikula.
Paula Ginzo
A DVTK légiósa Európa-bajnoki ezüstérmes
MiskolcSport
A DVTK HunTherm kosarasa remekelt az aranycsatában. Paula Ginzo igazolta, hogy erőssége lehet a DVTK HunThermnek.
fotó: Mocsári László
Mesés délután (nem csak) kicsiknek az Avasi Arborétumban
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Játéék, mozgás és persze mese, mese hátán – igazi nyári programmal kedveskedtek a szervezők a Fenyőkertben a miskolciaknak.