Karbantartás kezdődött a Zsófia-kilátóban, a munkák ideje alatt lezárták a létesítményt – írja közleményében az Északerdő Zrt. Amint fogalmaznak, a 2022 nyarán átadott, a Lillafüred felett található Zsófia-kilátót,kiemelt turisztikai célpontként jelentős számú látogatót vonz, viszont a kilátó karbantartási ciklusa az időjárásnak erősen kitett fafelületek esetében megköveteli a rendszeres felületkezelést.
– A kiemelt nyári látogatottság miatt a karbantartást novemberre időzítette az erdészeti társaság, melynek időtartama az időjárástól is függ – hangsúlyozzák.
Hozzátették, a karbantartás végeztével a Zsófia-kilátó ismét látogatható lesz.
Lezárták a Zsófia-kilátót
Létrehozva
Az Északerdő azt írja: karbantartást végeznek, melyek végeztével a népszerű kilátópont ismét látogatható lesz.
Ez is érdekelhet
Felcsaptak a lángok a DVTK stadionnál szombaton
Tűz keletkezett a DVTK stadion közelében szombat délután.
Egy gödör is elég lehet: súlyos sérülésekkel végződhetnek az elektromosroller-balesetek
Nem kell 100 kilométer/órával száguldani ahhoz, hogy komoly baj történjen egy elektromos rollerrel.
Jön a II. JátszóTÉR Fesztivál Miskolcon
Augusztus utolsó hétvégéjén a gyerekeket és a családokat várják egy fantasztikus fesztiválra Miskolcon.
Ki legyen augusztus hónap állata? Három különleges jelölt közül lehet választani
A Miskolci Állatkert ismét arra kéri követőit, hogy szavazzanak kedvencükre, és döntsék el, ki legyen augusztus hónap állata.