Ugrás a tartalomra

Kifogyott az üzemanyag, megállt a vonat Sajóecsegen

Létrehozva
A szokatlan eset miatt a MÁV-Start vizsgálatot rendelt el.

Közel másfél órán keresztül Sajóecsegen állt egy Ózd és Miskolc között közlekedő motorvonat, miután kifogyott belőle az üzemanyag – erősítette meg a Telexnek a MÁV.

A lap egy olvasójától kapta az információt, miszerint vasárnap délután megállt az Ózd és Miskolc között közlekedő vonat. Az utasokkal közölték: sajnálják, de kifogyott az üzemanyag, egy óra múlva jön egy másik vonat.

A MÁV sajtóosztálya azt írta, hogy műszaki hiba miatt fogyott ki az üzemanyag a személyvonat motorkocsijából, ezért nem tudta folytatni az útját.

Az üzemanyag nélkül maradt szerelvény elvontatására Miskolcról egy másik motorkocsit küldtek, így 80 perces késéssel tovább tudott menni a vonat.

A szokatlan eset miatt a MÁV-Start vizsgálatot rendelt el. Közölték azt is, hogy a késésről az utasokat tájékoztatták, Miskolcon a késett vonathoz biztosították a csatlakozást a következő Budapest felé közlekedő Hernád-Zemplén IC-re.

 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Juniális a Vakok és Gyengénlátók B.-A.-Z. Vármegyei  Egyesületénél
Látássérülteknek szervezett juniálist a Lady Lions
MiskolcSzabadidő
A szervezet hosszú évtizedek óta támogatja egyebek mellett a mostanihoz hasonló programok szervezetésével is a vakok és gyengénlátók helyi egyesületét és annak tagjait.
Képgaléria
A Mura utcai játszótér felújítása közösségi összefogással
Megszépült a Mura utcai játszótér
MiskolcSzabadidő
A játszóeszközök a lakók, az önkormányzat és egy telekommunikációs cég közös munkájának köszönhetően születtek újjá.
Diplomaátadó a Miskolci Egyetemen
A jogászok is átvették a diplomáikat
MiskolcOktatás
A Miskolci Egyetemen végzett jogászok is átvették diplomájukat szombaton délelőtt.
Avasi Kvaterka
Ünnepi kavalkáddal folytatódik az Avasi Kvaterka
MiskolcSzabadidő
A népszerű programot július 5-én, szombaton rendezik meg újra, abban a megújult formában, ahogy júniusban debütált.