Ugrás a tartalomra

Ideiglenes forgalmi rend lép életbe szerdán a Kálvin János utcában

Létrehozva
A Szinva patak felett átmenetileg hídszerkezetelemeket emelnek be és daruznak a Szent István tér 1. szám alatt.
Kép
Szent István tér / Fotó: Osztie Tibor

November 20-án, szerdán 8 és 15 óra között a Szent István tér 1. szám alatt található, vegyes funkciójú épület építéséhez kapcsolódóan, a Szinva patak felett ideiglenes hídszerkezetelemeket emelnek be és daruzási munkálatokat végeznek. A Szinva patak felé eső oldalon a Kálvin János utca két forgalmi sávját lezárják, a forgalmat pedig a szembesávokba terelik, a kétirányú közlekedés így átmenetileg egy-egy sávon valósul majd meg - adta hírül portálunknak közleményben a miskolci polgármesteri hivatal sajtóosztálya. 

A lezárás miatt az Újgyőri főtér irányába közlekedő 21-es és 21G-s autóbuszjáratok az Erzsébet térnél a megállóhely után, de még a kereszteződés előtt, a forgalmi sávban állnak meg - tájékoztatta szerkesztőségünket közleményben az MVK Zrt. 

A munkavégzéssel érintett útszakaszon forgalmi torlódásra kell számítani. Kérjük a járművezetőket, hogy az ideiglenes forgalomterelés ideje alatt fokozott óvatossággal közlekedjenek - írja a sajtóosztály. 

Ez is érdekelhet

Gazdára váró állatokkal ismerkedhettek a nyílt napon
MiskolcSzabadidő
Nyílt napot tartottak szombaton a Miskolci Állategészségügyi Telepen. A Fonoda utcai programon kutyasétáltatással, simogatással és közös játékkal várták az állatbarátokat, miközben az örökbefogadás lehetőségére is felhívták a figyelmet.
Tűz ütött ki egy miskolci családi házban
MiskolcHavaria
A tűzoltók két vízsugárral kezdték oltani a lángokat.
Folytatódik a 3-as számú főút felújítása
Fontos forgalmi változás, két napig csak a célforgalom járhat ezen a szakaszon
Miskolc
Folytatódik a Miskolcon áthaladó 3-as számú főközlekedési út nagyszabású felújítása.
A jogász válaszol – Ki köteles eltartani a rászoruló szülőt?
Miskolc
Olvasónk több mint öt éve gondoz egy nyugdíjas, ápolásra szoruló személyt. A gondozott asszony nagykorú gyermeke jó anyagi körülmények között él, mégsem gondoskodik rászoruló édesanyjáról. Kérdezi ezek után levélírónk, hogy követelhető-e a gyermektől tartásdíj, és mit tehet az, aki helyettük ápolja az idős embert?