Ugrás a tartalomra

Leginkább egy borús és nulla fok közeli péntek ígérkezik

Létrehozva
Nem fog maradéktalanul elolvadni a szerdai hó.

Pénteken alapvetően felhős, borongós, helyenként tartósan párás, ködös időre számíthatunk, legfeljebb néhol vékonyodhat el a felhőzet és süthet ki rövid időre a nap. Jelentős csapadék sehol sem várható, de elszórtan szitálás, ónos szitálás, hószállingózás, kisebb havazás előfordulhat. Nem lesz jelentős a légmozgás. Hajnalban -6, 0, napközben -2, +3 fok várható - tudtuk meg az idokep.hu-ról.

pmmonitoring.hu reggeli adatai szerint pénteken különösen nagy a probléma a levegő minőségével a városban.

Ez is érdekelhet

Megtelt nézőkkel a Miskolci Soho a Belvárosi Filmligeten
MiskolcKultúraSzabadidő
Rengetegen gyűltek össze szombat este a Miskolci Sohóban, ahol második alkalommal rendezték meg a Belvárosi Filmligetet. A szabadtéri mozizást utcazene és rövidfilmek vezették fel, az este fő programja pedig a Hogyan tudnék élni nélküled? című magyar romantikus zenés film vetítése volt.
Ilyen az újranyitott Miskolctapolcai Barlangfürdő
Meleg, nyárias idővel zárjuk a hetet
Miskolc
Élénk lökések kísérhetik a szelet.
Gazdára váró állatokkal ismerkedhettek a nyílt napon
MiskolcSzabadidő
Nyílt napot tartottak szombaton a Miskolci Állategészségügyi Telepen. A Fonoda utcai programon kutyasétáltatással, simogatással és közös játékkal várták az állatbarátokat, miközben az örökbefogadás lehetőségére is felhívták a figyelmet.