Ugrás a tartalomra

Folytatódik a tavaszt idéző idő

Létrehozva
A köd feloszlása után napközben derűs, napos idő várható, a hőmérő higanyszála 12 és 18 fok közé is felkúszhat. 
Kép
Fotó: Osztie Tibor

A Hungaromet Nonprofit Zrt. előrejelzése szerint hétfő reggelig, kora délelőttig még több helyen lehetnek ködfoltok, majd ezek megszűnnek, és többnyire napos idő várható fátyolfelhőkkel. Csapadék nem valószínű. Az Északi-középhegység térségében napközben is előfordulhatnak erősebben felhős időszakok, illetve estétől másutt is lesz némi felhőzet-növekedés. Időnként megélénkül a déli, délnyugati szél, de a Dunántúlon erős, viharos széllökések is előfordulhatnak. A legmagasabb nappali hőmérséklet hétfőn többnyire 12 és 18 fok között alakul, de az Északi-középhegység térségében néhol 10 fok alatt maradhat a csúcsérték. Késő este 6, 12 fok valószínű.

Levegőminőség tekintetében nem túl rózsás a helyet, a ködös, szürke idő megtette hatását: városszerte kedvezőtlenül alakul a levegő minősége, a pmmonitoring.hu mérőállomásai elfogadható és szennyezett értéket jeleznek. 

 

Ez is érdekelhet

Hangulatos nyitóesttel indult a Spirál Coffee
MiskolcGasztroSzabadidőBulvár
Opening jammel, vagyis zenés nyitóbulival ünnepelték szombat este a Spirál Coffee megnyitását Miskolcon.
Eredményesek voltak a miskolci karatékák
MiskolcSportBelföld
A Hungarian Tatami Cup nemzetközi megmérettetésnek a Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok adott otthont szombaton.
Tehetségeket keresnek
MiskolcKultúraBulvár
Tízedik alkalommal rendezik meg a Hangok - Varázsa tehetségkutató versenyt, amire vasárnapig lehetett jelentkezni. Fekete Ágnessel, a szervező alapítvány elnökével beszélgettünk.
A város vezetői sem feledkeztek meg a nőnapról
MiskolcKultúraBulvár
Tóth-Szántai József Miskolc polgármestere és Hollósy András alpolgármester tulipáncsokorral a kézben járták be a várost és köszöntötték a hölgyeket a nőnap alkalmából.