Ugrás a tartalomra

A nyár igazi berobbanására még várnunk kell

Létrehozva
Ma sem megy a hőmérséklet 25 Celsius-fok fölé.

A keleti tájakon szakadozik, gomolyosodik a felhőzet és alapvetően sok napsütés várható a fátyol- és gomolyfelhők mellett. Több gomolyfelhő egy keleti összeáramlás mentén képződhet, döntően ott fordulhatnak elő záporok, de egy-egy helyen nyugaton is lehet zápor.

Az északi, északnyugati szél élénk, egy-egy helyen erős lesz.

Délután 20 és 25 fok között alakul a hőmérséklet. Késő este 11, 17 fok valószínű – írja kedd reggeli előrejelzésében a HungaroMet.

Miskolcon és a város agglomerációjában jó a levegő minősége a pmmonitoring.hu tájékoztatása szerint.

Ez is érdekelhet

Megnyerték a párharcot a miskolciak, akik aranyérmesek lettek. Fotó: magánarchívum
Bajnok a Vasút
MiskolcSport
Röplabda: NB II női, az 1. helyért, 2. mérkőzés: újra zöld-fehér siker született.
Egész éves élményközponttá tennék az Avast
MiskolcGazdaságSzabadidőBulvár
Bemutatkozott pénteken az „AVAS LIFE 365 – az Avas házigazdái” kezdeményezés, amelynek célja, hogy az Avas ne csak rendezvényhelyszínként, hanem egész évben élő turisztikai és gasztronómiai helyszínné váljon Miskolcon.
Ezüstérmet szerzett a Herman Gimnázium
MiskolcSport
Strandröplabda diákolimpia, országos döntő, Budapest.
Éhesek a sikerre
MiskolcSport
Kosárlabda: férfi NB I/B, Piros csoport, a 3. helyért küzdenek az egyetemiek.