Ugrás a tartalomra

Közösen építi a jövőt Miskolc, Debrecen és Nyíregyháza

Létrehozva
Debrecen polgármesterével, Papp Lászlóval egyeztetett Tóth-Szántai József, Miskolc polgármestere. Szövetségesként számíthatnak egymásra.
Kép
papp_laszlo_debrecen_polgarmestere_toth-szantai_jozsef_egyeztetes.jpg
Papp László és Tóth-Szántai József polgármesterek egyeztetése. Fotó: Tóth-Szántai József Facebok

Közösségi oldalán számolt be Tóth-Szántai József polgármester a találkozóról, melynek eredményeként egy új szövetség jöhet létre a keleti régióban: 

"Debrecen polgármesterével ma számos ponton sikerült megtalálnunk a közös nevezőt. Egyetértettünk abban, hogy a Miskolc, Debrecen és Nyíregyháza „aranyháromszög” együttműködése lehet Magyarország új gazdasági motorja" - írja bejegyzésében Tóth-Szántai József. 

"A beszélgetés során megerősítést nyert: szövetségesként számíthatunk egymásra, és hasonlóan gondolkodunk a régió jövőjéről" - hangsúlyozta. 

Ez is érdekelhet

Tablókiállítás nyílik hittel alkotó, nagy magyar művészeinkről
MiskolcKultúraEgyház
Hogyan hat az istenhit a művészetre és a hittel alkotás, hogyan vezet a felismeréshez? Többek között erre a kérdésre ad választ a „Hittel alkottak” című tablókiállítás, ami pénteken nyílik meg.
Ebzárlat és legeltetési tilalom Miskolcon
MiskolcKörnyezet
Szombaton kezdődik Magyarország déli és keleti vármegyéiben a rókák veszettség elleni tavaszi vakcinázása. Március 28. és április 17. között ebzárlatot és legeltetési tilalmat rendeltek el Miskolc területére is.
Afrika porától a miskolci színpadig – élménybeszámolót tartott az EXC Team
MiskolcSport
Szerda este a sivatag hangulata költözött Miskolcra: a Budapest–Bamako Rally élményeiről mesélt két miskolci résztvevő egy közönségtalálkozóval egybekötött esten.
DVTK HUNTHERM - NKA Universitas Pécs 68-58
Egyhónapos szünet után folytatják
MiskolcSport
A DVTK HunTherm több hetes szünetet követően játszik bajnokit. A bajnoki rájátszásban a Vasast fogadja a DVTK HunTherm.