Ugrás a tartalomra

Katari képeslap, bélyeg nélkül

Létrehozva
A miskolciak ma délelőtt utaztak el Budapestről a siketlimpiára.
Kép
Gál Nikolett és edzője
Gál Nikolett és Majkut Gergely a dohai repülőtéren, útban Tokió felé. Fotó: magánarchívum

„Eljött a nagyon várt november 10-e – írta portálunknak elektronikus üzenetében Majkut Gergely, a diósgyőriek edzője, aki tanítványa, Gál Nikolett társaságában repül Japánba. – Délelőtt 9 óra 30 perckor indultunk és délután érkeztünk meg Dohába, ahonnan újra nekirugaszkodunk és november 11-én érkezünk meg Tokióba, a szigetország fővárosába."

A Gál Nikolett 17-én áll rajthoz a 100 méteres síkfutás selejtezőjében. 19-én 100 méter gát elődöntője, majd egy pihenőnap után a 200 méter és a távolugrás selejtezőjében lesz még érdekelt. 
A diósgyőri sportoló – és mestere – természetesen abban bízik, hogy valamennyi számban szerephez jut majd az elődöntőben és a döntőbe is. 
 

Címkék

Ez is érdekelhet

Fux
35 éves a FUX Zrt.: új csúcstechnológiás géppel erősítik piaci pozíciójukat
MiskolcGazdaságBorsod-Abaúj-Zemplén
A fennállásának 35. évfordulóját ünneplő FUX Zrt. adott otthont a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara kihelyezett elnökségi ülésének június 8-án.
Képgaléria
Régiségvásár
Hiányozni fog a Régiségvásárokról
Miskolc
A Miskolci Régiségvásár látogatói számára már ismerős lehet az az énekes, aki szinte minden alkalommal fellép a főutcán.
Képgaléria
Tízéves a Symphonia. Fotó: Osztie Tibor
A zene, amely utat mutat: tízéves a Symphonia
MiskolcOktatásKultúra
Fennállásának tizedik évfordulóját ünnepelte a Symphonia Alapfokú Művészeti Iskola. Jubileumi gálakoncertet tartottak a vasgyári növendékek.
Képgaléria
Avasi útfelújítás
Közlekedési információk kedden: útlezárások és sávszűkítések várhatók Miskolcon
Miskolc
Megkezdődött az Avas főútjának teljes felújítása, több helyszínen forgalomkorlátozásra kell számítani.