Ugrás a tartalomra

Fontos közlekedési tájékoztatás a Mikulás-vonathoz érkezőknek

Létrehozva
A Miskolc Diósgyőr Polgárőr Egyesület a közösségi médiában hívja fel a gépjárművel érkezők figyelmét arra, hogy a Mikulás-vonatok közlekedésének ideje alatt külön parkolóterületet jelöltek ki a mai napra, a megállási nehézségek miatt.
Kép
fotók: Horváth Csongor
Könnyebben elérjük a Mikulás-vonatot, ha időben le tudunk parkolni. Fotó: Horváth Csongor

Arra is felhívják a figyelmet, hogy érdemes korábban elindulni a vonathoz és időben érkezni, mert a zsúfoltság miatt időbe telhet a parkolóhely megtalálása. A kijelölt helyen ingyenes a parkolás. A Kaffka Margit Általános Iskola udvarán biztosítják a plusz parkolóhelyeket, hogy mindenki kényelmesen és biztonságosan tudjon megállni.

Miért érdemes ezt igénybe venni?

- Mert elkerülhetők a környékbeli torlódások és kellemetlenségek
- a környéken lakók parkolási helyzete nem romlik
- a Mikulás-vonatos program teljes élménnyé válik, gondtalan szórakozással.

Megközelítés: A parkolóhely a Kiss Tábornok út felől közelíthető meg:
1. bekanyarodás a Budai Nagy Antal utcára,
2. onnan jobbra a Hunfalvy Pál utcára,
3. majd balra az iskola udvarára, ahol biztonságosan le lehet parkolni.

A kisvasút végállomása mindössze száz méterre található a parkolótól.

A polgárőrök kérik, hogy a vonathoz igyekvők használják a kijelölt parkolókat, ezzel is segítve a rendezvény gördülékeny lebonyolítását és az itt lakók nyugalmát - tette közzé a Miskolc Diósgyőr Polgárőr Egyesület.

Ez is érdekelhet

Avas busz
Hétfőtől máshol állnak meg a buszok az Avason
Miskolc
Több autóbusz-megállóhelyet is áthelyeznek az Avas területén.
Speciális hosszú túrát szerveztek a Szent István-barlangba
Exkluzív kaland a föld alatt Lillafüreden
MiskolcÉletmódSzabadidő
Speciális hosszú túrát szerveztek a Szent István-barlangba vasárnap. Így ünnepelték a barlangok világnapját.
Balázs Győző Református Gimnázium színházi táncos szakának 9. évfolyamos növendékei Európa-bajnok
Európa-bajnokok lettek a miskolci lányok
MiskolcSport
A Balázs Győző Református Gimnázium színházi táncos szakának 9. évfolyamos növendékei Európa-bajnoki címet szereztek a múlt hétvégén Balatonfüreden - adta hírül az iskola.
Lezárult a vizsgálat a miskolci plakátokon megjelent pap ügyében
MiskolcEgyház
Lezárult az Egri Főegyházmegye vizsgálata a Miskolcon plakátokon megjelent, kiskorút érintő vádak ügyében.