Ugrás a tartalomra

Képtelenek meccset nyerni

Létrehozva
Kézilabda, NB I/B férfi, 12. forduló.
Kép
kohlrusz-balrol.png
Kohlrusz (balról pacsizik a nézőkkel) kilenc gólt szerzett a diósgyőrieknél. Fotó: magánarchívum

A piros-fehérek eddigi tizenkét találkozójukon mindössze egy pontot gyűjtöttek és az utolsó helyen állnak. Ezen a meccsen az első félidőben még jól tartották magukat, a szünet után azonban gyorsan elhúztak a vendégek, akik végül könnyen nyertek.

DVTK – Százhalombattai KE 31–38 (14–17)

Miskolc, városi sportcsarnok, 150 néző. V.. Babidorics, Reszegi-Szojka. 
Kiállítások: 4, ill. 6 perc. 
Hétméteresek: 2/2, ill. 4/2. 
A diósgyőriek legjobb dobói: Kohlrusz 9/2, Gulyás 7, Kiss R. 5, Molnár-Nagy, Gerevich 3-3. 

Címkék

Ez is érdekelhet

IV. Szinva Örökség Kupa horgászverseny_BluePixel
Horgászversennyel és medertisztítással folytatódott az ötödik Szinva Örökség Napok
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Horgászversennyel és közösségi medertisztítással folytatódott szombaton az V. Szinva Örökség Napok programsorozata.
Képgaléria
II. JátszóTÉR fesztivál
Nagy játszótérré változott Miskolc
MiskolcSzabadidő
Családi programokkal, koncertekkel, játékokkal és kézműves foglalkozásokkal indult el szombaton a kétnapos miskolci fesztivál. A programok három helyszínen, a Művészetek Házában, az Avasi kilátónál és a Csengey-kertben várták a gyerekeket és a felnőtteket.
Ömlik a víz a csőből: vízszivárgás miatt bontották fel a Gofrizz előtti területet
Ömlik a víz a csőből: vízszivárgás miatt bontották fel a betont Miskolcon
Miskolc
Váratlan vízszivárgás történt Miskolcon. A Vologda utcában, a Gofrizz üzlet előtt a teraszt és a járdát is teljesen fel kellett bontani, miután meghibásodás történt a vízvezetéknél.
Szabó János, az utolsó céhbeli csizmadia Miskolcon
Szabó János, az utolsó céhbeli csizmadia Miskolcon
Miskolc
Több fővárosi újság is készített interjút Szabó Jánossal, az utolsó miskolci, még céhbeli csizmadiával. A valóságban azonban csak egy interjú készült 1925-ben, melyet kisebb-nagyobb módosításokkal a következő tíz évben több újság is átvett.