Ugrás a tartalomra

MiNap klubest – főszerepben a zene

Létrehozva
Akusztikus koncert, DJ és pódiumbeszélgetés is várja az érdeklődőket az első MiNap klubesten, aminek december 13-án, szombaton 19 órától a Grizzly Music Pub nemrégiben megépült koncertterme ad majd otthont.
Kép
Somody
Somody lesz az egyik fellépő. Fotó: Magánarchívum

Belemerülhetünk Miskolc könnyűzenei világába, felidézzük 2025 legemlékezetesebb pillanatait, és természetesen előre is tekintünk: meghívott vendégeinkkel felvillantjuk, mi minden várható a lassan beköszöntő új évben Miskolcon, zenei fronton.

Egy teljesen új, hiánypótló eseménnyel lepi meg a miskolciakat a MIKOM Nonprofit Kft. december 13-án: klubestet rendezünk, ami egy komplex, egész estés programot kínál a belvárosban szórakozni vágyóknak. A helyszín a Grizzly lesz, újonnan épült koncerttermük igazán kitűnő kulisszát nyújt majd mind a pódiumbeszélgetéshez, mind az akusztikus koncerthez, és végül DJ LuiBig zenéjére való táncoláshoz.

A beszélgetéshez elfogadta a meghívásunkat a Miskolci Belvárosi Kör, az országosan is ismert miskolci fesztiválok szervezői, valamint az este során fellépő duó is. Somody Áron miskolci születésű producer-zenész. Ő szerezte az Azahriah-film zenéjét, dolgozott már együtt Veréb Tamással, Vavra Bencével, Nágival, Kocsis Tiborral, Kristoaffal és a Biebersszel is. Jelenleg Mehringer zenekarának tagja. Nikosz - Papp Nikosz - budapesti dalszerző, stílusában egyszerre követi a rádiópop letisztultságát és a rock autentikus őszinteségét.

December 13-án tehát felvillantjuk, hogyan él és lüktet Miskolc könnyűzenei élete. A koncerttermektől a belvárosi utcaizenei színpadokon át a nagyfesztiválok színpadáig visz majd az utunk, megmutatva, mennyire virágzó és színes a miskolci zenei közeg.

Ez is érdekelhet

Harmadik egymilliós mérföldkövéhez érkezett a „Ne dobd el – ajánld fel!” kampány
MiskolcOktatásSzabadidő
Újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett a Miskolci Egyetem „Ne dobd el – ajánld fel!” elnevezésű fenntarthatósági és társadalmi felelősségvállalási kampánya. Az egyetemi közösség által összegyűjtött visszaváltható palackok után befolyt összegből ezúttal egymillió forintos adományt vehetett át a Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola Alapítvány.
Szinvavölgyi Néptáncműhely
Miskolci néptáncosok a legjobbak között
MiskolcOktatásKultúraSzabadidő
A hétvégén Szarvason rendezték meg a XVII. Országos Gyermek Szólótáncverseny döntőjét, ahol miskolci sikereknek is örülhettünk.
Visszarepülnek a múltba
MiskolcKultúraSzabadidő
Harmincöt év könyves örökségét idézi fel a Bíbor Kiadó. A vállalkozás retrospektív kiállítással és baráti beszélgetéssel kapcsolódik a 97. Ünnepi Könyvhét programjaihoz.
Újabb helytörténeti érdekességek Miskolcról
Miskolc
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írását közöljük, helytörténeti érdekességekkel.