Ugrás a tartalomra

Rendkívüli szünetet rendeltek el a Kossuth Lajos Evangélikus Iskolában

Létrehozva
Két napos rendkívüli tanítási szünet lép életbe január 13., keddtől a Kossuthban.
Kép
A Kossuth Lajos Evangélikus Iskola. Fotó: Facebook

A középiskolában kialakult tanári megbetegedések magas száma miatt, amely a pedagógus közösség 30 százalékát érinti, rendkívüli tanítási szünetet rendelt el Vígh Roland, a Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola főigazgatója, amiről az intézmény közösségi oldalán adott hírt. 

A rendkívüli tanítási szünet két napot érint: január 13. keddtől, január 14. szerdáig tart. A tanítás január 15-én, csütörtökön a szokott rend szerint folytatódik. Az elmaradt tanítási napokat április 18-án és május 16-án pótolják be. 

 

Ez is érdekelhet

Fokozódik a kánikula, és hol van még a vége?
Miskolc
Kánikula sok napsütéssel – ilyen lesz az időjárás szerdán.
Hibaelhárítás a belvárosban, megváltozott a forgalmi rend
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról szerda reggel.
Nyakig vagyunk az aszfaltozásban: miskolci útfelújítás a Harsányi felüljárótól a 26-os útig
Miskolc
Folytatódik Miskolc belterületén az útfelújítás. Három szakaszon dolgoznak. Mutatjuk, mikor készülnek el Miskolc új útjai.
Képgaléria
Szennyeződés Szinván
Ez lehetett az oka a Szinva elszíneződésének
Miskolc
Máris van eredmény.