Ugrás a tartalomra

Nem volt esélyük a bajnok ellen

Létrehozva
Férfi asztalitenisz Extraliga, 10. forduló: érvényesült a papírforma.
Kép
A piros-fehéreknek nem termett babér a pécsiekkel szemben. Fotó: magánarchívum
A piros-fehéreknek nem termett babér a pécsiekkel szemben. Fotó: magánarchívum

A diósgyőriek a DVTK Aréna foglaltsága miatt vasárnap vendégként a fővárosban voltak pályaválasztók. A bajnoki cím védőjével mérték össze tudásukat és csupán két meccsen volt esélyük a helytállásra, de végül ezeket is elveszítették. Tudomásul vették a mondás igazát: jobb csapattól nem szégyen kikapni. 

DVTK – Pécsi TE PEAC-Kalo Méh 0–7

Budapest, Szőnyi úti csarnok.

Címkék

Kapcsolódó cikkek

Ez is érdekelhet

Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba
Miskolc
Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba, amelyet idén is Perecesen szerveznek meg.
Pincetűz. Forrás: katasztrófavédelem
Felcsaptak a lángok egy miskolci házban
MiskolcHavaria
A Híd dűlőben kell beavatkozniuk a tűzoltóknak hétfőn.
Magyar Majorette Sportszövetség
Bajnoki címmel tértek haza a miskolci mazsorettek
MiskolcSportÉletmód
Magyar Mazsorett Bajnokságot szervezett a Magyar Majorette Sportszövetség május végén. A miskolci mazsorettek magyar bajnokok lettek.
Könnyeket csalhat a szemekbe a Herman új videója
„Mindannyian mások vagyunk” – megható videóklippel jelentkezett a Herman
MiskolcOktatásKultúraSzabadidőBulvárCelebhírek
Évről évre hagyomány, hogy videóklippel jelentkezik a miskolci Herman Ottó Gimnázium. Idén sem szakadt meg a sorozat: elkészült a „Mindannyian mások vagyunk” című produkció.