Ugrás a tartalomra

Bármi lehet: eső, havas eső, kisebb havazás tarkíthatja a pénteki időjárást

Létrehozva
Általában erősen felhős, borult, helyenként párás idő várható több helyen – legkisebb eséllyel a nyugati és az északkeleti határvidéken – gyenge csapadékkal.

Jellemzően eső valószínű, de néhol az Észak-Dunántúlon napközben is előfordulhat havas eső, a Dunántúli-középhegységben kisebb havazás. A késő délutáni óráktól kezdve észak felől egyre több helyen havas esőbe, a magasabban fekvő részeken gyenge havazásba válhat a csapadék.

Többnyire mérsékelt lesz a légmozgás, de a Zemplén térségében élénk marad az északkeleti szél.

A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 1 és 7 fok között valószínű. Késő estére -1 és +4 fok közé hűl le a levegő – írja péntek reggeli előrejelzésében a HungaroMet.

Egész Miskolcon jó a levegő minősége a pmmonitoring.hu tájékoztatása szerint.

Címkék

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Szennyeződés Szinván
Ez lehetett az oka a Szinva elszíneződésének
Miskolc
Máris van eredmény.
Közel 7000 intézkedés egy év alatt – folytatódik a járatseriff-program Miskolcon
Miskolc
Megtartotta júniusi ülését Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése. Kiemelten foglalkoztak az MVK járatain működő járatseriff-rendszer első teljes évének tapasztalataival is.
Kérdőív: Milyen programokat látna szívesen a Diósgyőri várban?
MiskolcKultúraSzabadidő
A Miskolci Kulturális Központ (MKK) arról kérdezi olvasóinkat, hogy milyen programoknak örülnének a Diósgyőri várban. A kitöltők között ajándékokat sorsolnak ki.
Szennyeződés Szinván
Narancssárgára színeződött a Szinva
MiskolcKörnyezet
Valami durván beszínezte a Miskolcot átszelő patakot. A Kiss Ernő utcánál szivárog az üledékes szennyezés a Szinvába, ami már a Petőfi utcai hídnál narancssárga színű, opális elegyet alkot.